Auction 68. Overprint editions 1918-1919

37796

Fi.43
Mi.41
300 PLN
37797

Fi.43
Mi.41
20 PLN
37798

Fi.43
Mi.41
35 PLN
37799

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
30 PLN
37800

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, szczątkowa guma, gwarancja Landre.

Fi.43
Mi.41
30 PLN
37801

Fi.43 B+B+B
Mi.41
500 PLN
37802

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.83, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, Wróbel, Danowski, sygnatura z opisem pozycji Schmutz.

Fi.43 Np
Mi.41
7 000 PLN
37803

1919 wydanie krakowskie, kompletny arkusz pierwszej formy z kompletem błędów, arkusz zagięty w połowie w idealnym stanie, co rzadkie wszystkie znaczki w doskonałym stanie, prawie 11.000,- zł wartości katalogowej, gwarancja Mikstein.

Fi.43B1-3, B10
Mi.41
7 000 PLN
37804

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 7 z błędem występującym w krótkiej fazie druku w postaci braku liter P i uszkodzonych literach O i C, prawie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.43B15
Mi.41
1 000 PLN
37805

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 17 z błędem występującym w krótkiej fazie druku w postaci braku liter P (szczątkowych), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.43B15
Mi.41
1 000 PLN
37806

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja Mikstein i Mikulski.

Fi.43No
Mi.41K
1 200 PLN
37807

Fi.43No
Mi.41K
1 600 PLN
37808

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29, znaczek w ładnym stanie z śladem po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.44
Mi.42
3 800 PLN
37809

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 85, bardzo ładny stan, z niewielką podlepką, gwarancja Schmutz.

Fi.44
Mi.42
4 400 PLN
37810

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.96, w bardzo ładnym stanie (Fi.3000.-), gwarancja i opis Falkowski.

Fi.44
Mi.42
2 800 PLN
37811

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein, podwójna gwarancja i kopia fotoatestu (wspólnego z 25 hal.) Mikulski.

Fi.44
Mi.42
5 000 PLN
37812

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja i oznaczenie.

Fi.45I
Mi.43
80 PLN
37813

Fi.45I
Mi.43
60 PLN
37814

Fi.45I
Mi.43
60 PLN
37815

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 45, gwarancja i oznaczenie.

Fi.45I
Mi.43
600 PLN
37816

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 95, bardzo duża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
60 PLN
37817

Fi.45I
Mi.43
120 PLN
37818

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.54 (Fi.300.-), poza lekkim zgięciem na górnym marginesie w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.45I
Mi.43
200 PLN
37819

Fi.45IB
Mi.43
400 PLN
37820

Fi.45IB1
Mi.43
450 PLN
37821

Fi.45IB1
Mi.43
100 PLN
37822

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.29/40, prawy górny znaczek z bardzo rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", lekkie zmatowienie po podlepce, gwarancja Mikstein, pozostałe z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki (Fi.500+900.-), gwarancja i opis Mikstein.

Fi.45I B3
Mi.43
1 500 PLN
37823

Fi.45IB3
Mi.43
800 PLN
37824

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.69 "duże wcięcie w S, lekko uszkodzone T i romb", wstępna faza wcięcia w S pokazana w opracowaniu Taipale'go, (inny błąd na tym znaczku Fi.18000.-), piękny stan, gwarancja i opis Taipale, Schmutz.

Fi.45II B
Mi.43
9 000 PLN
37825

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.46
Mi.44
40 PLN
37826

Fi.46
Mi.44
80 PLN
37827

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikulski.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
37828

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
37829

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
37830

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
37831

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
37832

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
37833

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA.

Fi.46a
Mi.44a
30 PLN
37834

Fi.46a
Mi.44a
40 PLN
37835

Fi.46aB
Mi.44
200 PLN