Auction 67. Overprint editions 1918-1919

37627

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
37628

Fi.27a B
Mi.26
150 PLN
37629

Fi.27a B5
Mi.26
209 PLN
37630

Fi.27aB5
Mi.26
200 PLN
37631

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.640.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.27a No B5
Mi.26
500 PLN
37632

Fi.27b
Mi.26
700 PLN
37633

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z bardzo zaawansowanym błędem na poz.40 "brak liter TA(ZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis.

Fi.28 B10
Mi.27
85 PLN
37634

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.750.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz

Fi.28 No
Mi.27
700 PLN
37635

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.8600.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz.

Fi.28 Non
Mi.27
8 000 PLN
37636

Fi.28No
Mi.27K
320 PLN
37637

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
37638

Fi.29
Mi.28
20 PLN
37639

Fi.29
Mi.28
20 PLN
37640

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce (Fi.450.-), gwarancja Berbeka.

Fi.29 No
Mi.28
420 PLN
37642

1919 miejscowy list polecony z Warszawy 22.2.19, list prawidłowo opłacony z mieszana frankaturą różnych wydań prawdopodobnie o charakterze filatelistycznym.

Fi.2, 7I, 8I, 9I, 13I, 86B
Mi.2, 7I, 14I, 15I, 16I, 102
150 PLN
37643

1919 list polecony z Warszawy do Szwajcarii, stempel cenzury przy MSZ i stempel odbiorczy na odwrocie, list znacznie przepłacony o charakterze filatelistycznym, nadawcą listu był znany zbieracz W.Rachmanow.

Fi.3-16
Mi.3-16
100 PLN
37644

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.92 "wcięcie w literze S w POLSKA", piękny stan; sygnowany, gwarancja i opis pozycji Mikstein.

Fi.31 B
Mi.30
6 300 PLN
37645

Fi.32I
Mi.31
100 PLN
37646

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z błędem "uszkodzone P w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
37647

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47/58, znaczek z poz 47 z silnie uszkodzonymi literami PP, stan idealny, gwarancja Mikstein.

Fi.32I
Mi.31
2 500 PLN
37648

1919 wydanie krakowskie, sześcioblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 67-69, 77-79, gwarancja Mikstein.

Fi.32I
Mi.31
1 050 PLN
37649

Fi.32IB1
Mi.31
550 PLN
37650

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
37651

Fi.32II
Mi.31
450 PLN
37652

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
37653

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
37654

Fi.32II
Mi.31
380 PLN
37655

Fi.32II
Mi.31
500 PLN
37656

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.49(99), ładny stan, sygnowany B.Z., gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
37657

Fi.33
Mi.32
1 000 PLN
37658

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą z pokazywanym w ważnych zbiorach wystawowych błędem na poz.100 "uszkodzone A (jak Ą) w POLSKA", ładny stan, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.33 B
Mi.32
4 500 PLN
37659

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8/19, gwarancja Mikstein.

Fi.34
Mi.33
2 000 PLN
37660

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.74, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34
Mi.33
450 PLN
37661

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.21 "uszkodzone litery PO w POCZTA i w POLSKA", gwarancja i opis pozycji.

Fi.34
Mi.33
300 PLN
37662

Fi.34 B3
Mi.33
750 PLN
37663

Fi.34B1
Mi.33
3 500 PLN
37664

Fi.34B1
Mi.33
750 PLN
37665

Fi.35
Mi.34
360 PLN
37666

Fi.35
Mi.34
100 PLN
37667

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, gwarancja i oznaczenie.

Fi.35
Mi.34
72 PLN