Auction 67. Postal stationery

42974

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135a.

Fi.Cp19Ix
100 PLN
42975

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Ix
60 PLN
42976

1919 wydanie krakowskie, całostka na szarym kartonie z nadrukiem typu 134, na odwrocie stempelek firmowy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp19Iy
120 PLN
42977

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp19Iy
70 PLN
42978

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135.

Fi.Cp19Iy
120 PLN
42979

Fi.Cp19Iy
120 PLN
42980

Fi.Cp19Iy
120 PLN
42981

Fi.Cp19Iy
60 PLN
42982

Fi.Cp20
250 PLN
42983

Fi.Cp20B
400 PLN
42984

1919 nadruk różowego znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 f i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), pojedyncza belka kasująca, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.Cp21II
600 PLN
42985

Fi.Cp22I
1 200 PLN
42986

1919 karta do obrotu krajowego za 15 f, znak opłaty czerwony w typie II, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA pęknięta u dołu, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto, wysłana 3.9 z Ciechanowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp24aI
40 PLN
42987

1919 kartka z Lublina do Warszawy.

Fi.Cp25
15 PLN
42988

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 1 z oznaczeniem waluty skrótem hal z obiegu pocztowego z Mszany.

Fi.Cs3I
750 PLN
42989

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

Fi.Cs3II
40 PLN
42990

Fi.Cs3II
60 PLN
42991

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs3II
80 PLN
42992

Fi.Cs3II
80 PLN
42993

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5.

Fi.Cs3II
80 PLN
42994

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 5, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs3II
120 PLN
42995

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 9.

Fi.Cs3III
200 PLN
42996

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 1 - oznaczenie waluty hal., gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cs4I
1 000 PLN
42997

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 2 - oznaczenie waluty hal., ciekawy abklacz wewnątrz sekretnika.

Fi.Cs4I
1 000 PLN
42998

Fi.Cs4II
40 PLN
42999

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
40 PLN
43000

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8, gwarancja Kronenberg.

Fi.Cs4II
50 PLN
43001

Fi.Cs4II
40 PLN
43002

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8 - śladowy romb.

Fi.Cs4II
40 PLN
43003

Fi.Cs4II
40 PLN
43004

Fi.Cs4II
50 PLN
43005

Fi.Cs4II
50 PLN
43006

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
50 PLN
43007

Fi.Cs4II
120 PLN
43008

Fi.Cs4II
100 PLN
43009

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 - brak ozdobnika.

Fi.Cs4II
250 PLN
43010

Fi.Cs4II
120 PLN
43011

Fi.Cs4II
120 PLN
43012

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 8 z niedobitym grzebieniem.

Fi.Cs4II
200 PLN
43013

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 3, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs4II
80 PLN