Auction 65. Germany

29181

1951 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (II), seria czysta (Mi.140 euro).

Mi.143-46
120 PLN
29182

1951 RFN, 50 rocznica nadania nagrody Nobla W.Röntgenowi, znaczek czysty (Mi.75 euro).

Mi.147
70 PLN
29183

1952 RFN, obrady Światowego Związku Luteran w Hanowerze, znaczek czysty.

Mi.149
10 PLN
29184

1952 RFN, 75 lat czterosuwowego silnika N.Otto, znaczek czysty.

Mi.150
25 PLN
29185

1952 RFN, 100-lecie Niemieckiego Muzeum Narodowego w Norymberdze, znaczek czysty.

Mi.151
15 PLN
29186

1952 RFN, zwrot wyspy Helgoland, znaczek czysty.

Mi.152
15 PLN
29187

1952 RFN, wydanie z dopłatą na młodzież, seria czysta.

Mi.153-54
35 PLN
29188

1952 RFN, 100-lecie lądowania C.Schurza w Ameryce, znaczek czysty.

Mi.155
15 PLN
29189

1952 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (III), seria czysta (Mi.110 euro).

Mi.156-59
100 PLN
29190

1952 RFN, Dzień Znaczka - 100 rocznica pierwszego wydania znaczków Thurn i Taxis - frankatura wielokrotna, list wysłany 15.12 z Riedlingen, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty.

Mi.160, 8
30 PLN
29191

1952 RFN, 75 lat telefonii w Niemczech - P.Reis, znaczek czysty.

Mi.161
45 PLN
29192

1953 Berlin, powstanie ludowe w Berlinie wschodnim, seria czysta.

Mi.110-11
45 PLN
29193

1953 RFN, zapobieganie wypadkom komunikacyjnym, znaczek czysty.

Mi.162
15 PLN
29194

1953 RFN, 50-lecie Niemieckiego Muzeum w Monachium, znaczek czysty.

Mi.163
25 PLN
29195

1953 RFN, 125 rocznica urodzin H.Dunanta, założyciela Czerwonego Krzyża - laureata pokojowej nagrody Nobla w 1901 roku, znaczek czysty.

Mi.164
20 PLN
29196

1953 RFN, niemieccy jeńcy wojenni, znaczek czysty.

Mi.165
5 PLN
29197

1953 RFN, Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "IFRABA", seria czysta.

Mi.171-72
40 PLN
29198

1953 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (IV), seria czysta (Mi.85 euro).

Mi.173-76
80 PLN
29199

1953 RFN, "Pomocnicy ludzkości" (Helfer der Menschheit) IV, 20+10 Pf. Johann Christian Senckenberg - frankatura pojedyncza, list wysłany 31.12 z Horb do Ittenhausen, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty.

Mi.175, 8
40 PLN
29200

1954 Berlin, śmierć prof. E.Reutera, znaczek czysty.

Mi.115
10 PLN
29201

1954 Berlin, Narodowa Wystawa Znaczków Pocztowych, znaczek czysty.

Mi.120a
15 PLN
29202

1954 Berlin, 5 rocznica śmierci R.Straussa, znaczek czysty.

Mi.124
10 PLN
29203

1954 RFN, prezydent T.Heuss - wydanie obiegowe, seria czysta w pięknym stanie (Mi.280 euro).

Mi.177-96
250 PLN
29204

1954 RFN, 100 rocznica urodzin prof.P.Erlicha i E.v.Behringa, znaczek czysty.

Mi.197
10 PLN
29205

1954 RFN, 1200 rocznica śmierci św.Bonifacego - Apostoła Niemiec, znaczek czysty.

Mi.199
5 PLN
29206

1954 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (V), seria czysta (Mi.50 euro).

Mi.200-03
45 PLN
29207

1955 Berlin, 1 rocznica śmierci W.Furtwänglera, znaczek czysty.

Mi.128
20 PLN
29208

1955 RFN, Lufthansa, seria czysta.

Mi.205-08
25 PLN
29209

1956 RFN, Opieka nad dziećmi, seria znaczków na liście wysłanym 2.10 z Emerfeld do Dintenhofen.

Mi.243-46
30 PLN
29210

1959 RFN, otwarcie sali koncertowej Beethovenhalle w Bonn, blok ostemplowany na dekoracyjnej kopertcie w pierwszym dniu obiegu, doskonały stan zachowania; temat - MUZYKA.

Mi.Bl.2
160 PLN
29211

1977 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10aIIoZ
15 PLN
29212

1977 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH21aIIoZ
15 PLN
29213

1977 NRD, zeszycik znaczków po 10 Pf z Arnoldem Zweigiem; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.SMHD6de
40 PLN
29214

1989 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH15oZ
80 PLN
29215

1990 NRD - DEUTSCHE POST, zeszycik znaczków, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10
20 PLN
29216

1991 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH26b
15 PLN
29217

2010 karnet okolicznościowy EUROPA - książki dla dzieci.

25 PLN