Auction 65. Postal stationery

28276

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
28277

Fi.Cp94A t.1
50 PLN
28278

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
40 PLN
28279

1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp95
10 PLN
28280

1945 całostka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Zakopane - Kraków.

Fi.Cp95A
45 PLN
28281

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym i numerem druku nonparelem.

Fi.Cp95AI
30 PLN
28282

Fi.Cp95AII
30 PLN
28283

Fi.Cp95AII
40 PLN
28284

30 PLN
28285

1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
10 PLN
28286

1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
15 PLN
28287

Fi.Cp96
10 PLN
28288

Fi.Cp96
10 PLN
28289

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim.

Fi.Cp96III
60 PLN
28290

Fi.Cp97
30 PLN
28291

Fi.Cp97
40 PLN
28292

1947 ofiary Oświęcimia, całostka.

Fi.Cp97
20 PLN
28293

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 12.8.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp97, 431B
40 PLN
28294

Fi.Cp97-98
80 PLN
28295

Fi.Cp97-98
50 PLN
28296

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
28297

Fi.Cp98
30 PLN
28298

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 24.4.1948 ze Sztumu do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp98
50 PLN
28299

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka.

Fi.Cp102I
25 PLN
28300

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
50 PLN
28301

1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102II
50 PLN
28302

Fi.Cp102II
50 PLN
28303

1948 kartka z Krakowa do Przemyśla.

Fi.Cp96B
10 PLN
28304

1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania.

Fi.Cp103
10 PLN
28305

1948 zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
28306

1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana.

Fi.Cp105
150 PLN
28307

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
120 PLN
28308

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp106
40 PLN
28309

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp106
40 PLN
28310

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp106
40 PLN
28311

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp106
40 PLN
28312

Fi.Cp106
40 PLN
28313

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
40 PLN
28314

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp106
40 PLN
28315

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3.

Fi.Cp106
40 PLN