Auction 63. Overprint editions 1918-1919

7762

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.97, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Wiatrowski.

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
7763

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.23(73), lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany WITKOWSKI, gwarancja Bruba, z opisem Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
360 PLN
7764

Fi.32II
Mi.31
450 PLN
7765

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
7766

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
7767

Fi.32II
Mi.31
380 PLN
7768

Fi.32II
Mi.31
600 PLN
7769

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.36 "bardzo mocno rozbite P w POLSKA i kropka w rombie", gwarancja i opis pozycji Landre, Schmutz.

Fi.33
Mi.32
2 000 PLN
7770

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Mikulski.

Fi.33 B1
Mi.32
1 800 PLN
7771

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 84, ciekawe niedobicie litery A w POLSKA, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.34
Mi.33
500 PLN
7772

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Jungjohann BPP.

Fi.34
Mi.33
200 PLN
7773

Fi.34 B1
Mi.33
300 PLN
7774

Fi.34 B2
Mi.33
1 100 PLN
7775

Fi.34 B3
Mi.33
750 PLN
7776

Fi.34B1
Mi.33
750 PLN
7777

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.97, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Fi.35
Mi.34
100 PLN
7778

Fi.35
Mi.34
200 PLN
7779

Fi.35
Mi.34
200 PLN
7780

Fi.35
Mi.34
180 PLN
7781

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z silnymi uszkodzeniami liter, plamy od farby drukarskiej, ledwie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34
240 PLN
7782

Fi.35 B2
Mi.34
400 PLN
7783

Fi.35B1
Mi.34
240 PLN
7784

Fi.35B1
Mi.34
250 PLN
7785

Fi.35B1
Mi.34
300 PLN
7786

Fi.36
Mi.35
600 PLN
7787

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski.

Fi.36 B1
Mi.35
900 PLN
7788

Fi.36B1
Mi.35
1 600 PLN
7789

Fi.36B2
Mi.35
1 600 PLN
7790

Fi.37II
Mi.36
7 000 PLN
7791

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
15 PLN
7792

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Melnik.

Fi.38
Mi.48
40 PLN
7793

1919 wydanie krakowskie, list opłacony znaczkiem za 25/80 hal., wysłany 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania (biała plamka po lewej stronie koperty występuje tylko na skanie), gwarancja Falkowski.

Fi.38
Mi.48
400 PLN
7794

Fi.38
Mi.48
50 PLN
7795

1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterką w postaci uszkodzonej litery P w POLSKA, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
15 PLN
7796

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z prawdopodobnie brzegowym błędem "uszkodzona litera P w POLSKA" i pionowa kreska po lewej, lekki ślad po podlepce, sygnowany Tiebauer, gwarancja Mikstein, Perzyński.

Fi.38 B
Mi.48
100 PLN
7797

Fi.38 B
Mi.48
1 200 PLN
7798

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.38No
Mi.48K
350 PLN
7799

Fi.40
Mi.38
120 PLN
7800

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94, ze skartu unieważniony bardzo rzadkim kasownikiem rusztowym, ładny stan, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis Schmutz..

Fi.40
Mi.38
150 PLN
7801

Fi.40
Mi.38
120 PLN