Auction 63. Overprint editions 1918-1919

7842

Fi.43No
Mi.41K
1 600 PLN
7843

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 85, bardzo ładny stan, z niewielką podlepką, gwarancja Schmutz.

Fi.44
Mi.42
4 400 PLN
7844

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.96, w bardzo ładnym stanie (Fi.3000.-), gwarancja i opis Falkowski.

Fi.44
Mi.42
2 800 PLN
7845

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein, podwójna gwarancja i kopia fotoatestu (wspólnego z 25 hal.) Mikulski.

Fi.44
Mi.42
5 000 PLN
7846

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 37, gwarancja.

Fi.45I
Mi.43
180 PLN
7847

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
75 PLN
7848

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 95, bardzo duża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
60 PLN
7849

Fi.45I
Mi.43
120 PLN
7850

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.54 (Fi.300.-), poza lekkim zgięciem na górnym marginesie w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.45I
Mi.43
200 PLN
7851

Fi.45IB
Mi.43
400 PLN
7852

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja i opis błędu Schmutz.

Fi.45IB
Mi.43
120 PLN
7853

Fi.45IB1
Mi.43
450 PLN
7854

Fi.45IB1
Mi.43
100 PLN
7855

Fi.45IB3
Mi.43
800 PLN
7856

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.29/40, prawy górny znaczek z bardzo rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", lekkie zmatowienie po podlepce, gwarancja Mikstein, pozostałe z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki (Fi.500+900.-), gwarancja i opis Mikstein.

Fi.45I B3
Mi.43
1 500 PLN
7857

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem formą IIB z błędami na poz.69 "uszkodzone T, romb i wcięcie w S", piękny stan, gwarancja i opis Taipale, Schmutz.

Fi.45II B
Mi.43
2 700 PLN
7858

Fi.46
Mi.44
80 PLN
7859

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Schmutz.

Fi.46
Mi.44
40 PLN
7860

Fi.46
Mi.44
35 PLN
7861

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
7862

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
7863

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
7864

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
7865

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
7866

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
7867

Fi.46a
Mi.44a
40 PLN
7868

Fi.46aB
Mi.44
200 PLN
7869

Fi.46aB
Mi.44
160 PLN
7870

Fi.46aB
Mi.44
250 PLN
7871

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA z poz. 98 z błędem "ścieniałe S", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46aB6
Mi.44a
200 PLN
7872

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", naturalne fałdy w papierze, gwarancja dr Landre.

Fi.46aB7
Mi.44
120 PLN
7873

Fi.46aB7
Mi.44
120 PLN
7874

1919 wydanie krakowskie, dwa znaczki za 2 kr. w kolorach szarawoniebieskim i jasnoszarawoniebieskim z litograficznym nadrukiem formą IV, bardzo ładny stan, gwarancja Schmutz, Łaszkiewicz.

Fi.46aa, ac
Mi.44
200 PLN
7875

1919 wydanie krakowskie, dwa znaczki za 2 kr. w kolorach szarawoniebieskim i jasnoszarawoniebieskim z litograficznym nadrukiem formą IV, po jednym śladzie podlepki, gwarancja Sutcliffe, firmowa Saliker i Mikstein.

Fi.46ab, ac
Mi.44
90 PLN
7876

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarym z nadrukiem formy IVB z poz. 21 typ 4, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.46b
Mi.44
70 PLN
7877

Fi.46b
Mi.44b
200 PLN
7878

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarawym z nadrukiem formy IVB z poz. 3 typ 1, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46ba
Mi.44b
130 PLN
7879

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarawym z nadrukiem typ 3 formy IV poz. 25 z błędem "ścienione S", ciekawe niedobicie nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46ba B6
Mi.44b
400 PLN
7880

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarawym z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem wcięcie w S", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.46baB8
Mi.44
350 PLN
7881

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarawym z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46baB8
Mi.44
700 PLN