The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 63. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
7682

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
7683

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
7684

1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok zasmarowany farbą drukarską w postaci odcisków palców drukarza, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
180 PLN
7685

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
180 PLN
7686

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 1 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
25 PLN
7687

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
7688

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
7689

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
SOLD
7690

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja.

Fi.22aB4
Mi.22a 
30 PLN
7691

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal., lewe z nadrukiem brzegowym: górny z nikłą zniekształconą gwiazdką, dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL."; bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja.

Fi.22a B4
240 PLN
7692

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK 
180 PLN
7693

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Berbeka.

Fi.22b
Mi.22b
280 PLN
7694

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
200 PLN
7695

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z brzegowym uszkodzoniem lewej cześci nadruku, piękny stan, gwarancja Malinowski.

Fi.22b
480 PLN
SOLD
7696

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z poz. 42, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
750 PLN
7697

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
7698

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
7699

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
7700

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
240 PLN
7701

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23B 
100 PLN
7702

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
450 PLN
7703

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
150 PLN
7704

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją 11,5 z obiegu pocztowego, gwarancja Gryżewski.

Fi.23b
Mi.23B
60 PLN
SOLD
7705

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B 
1 000 PLN
7706

1918 drugie wydanie lubelskie, perforacja 12 1/2, gwarancja Rachmanow.

Fi.24
Mi.24
40 PLN
7707

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.24
Mi.24 
25 PLN
7708

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
7709

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
7710

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
7711

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
7712

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
SOLD
7713

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. - frankatura mieszana (Fi.4000.-) ze znaczkiem za 5 hal. wydania koronowego; list polecony wysłany 5.II.1919 z Ostrowca do Wiednia, opłacony zgodnie z prowizoryczną taryfą zagraniczną - za list polecony 25+25 hal. - wprowadzoną dnia 15.I w śpiesznym tempie na drodze telegraficznego porozumienia z Międzynarodowym Związkiem Pocztowym w Bernie; wskutek agresji czeskiej na południe Polski - Zaolzie, 23.I wstrzymano ruch pocztowy z zagranicą odbywający się tą drogą; zaczęto go stopniowo przywracać od 25.II; oferowany walor pomimo blokady granic zdołał dotrzeć do adresata, dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.24
4 000 PLN
7714

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na górze zamiast na dole znaczka, brak części nadruku, załamania papieru będące przyczyną błędu, gwarancja Schmutz.

Fi.24 MK
500 PLN
7715

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.25
Mi.25I 
50 PLN
7716

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.25
Mi.25I 
50 PLN
7717

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.25
Mi.25I 
20 PLN
SOLD
7718

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
7719

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Gryżewski, Rachmanow.

Fi.25a
Mi.25I 
60 PLN
7720

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
7721

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN