Auction 60. Postal stationery

27186

Fi.Cp86
30 PLN
27187

Fi.Cp86
30 PLN
27188

Fi.Cp86
30 PLN
27189

Fi.Cp86
30 PLN
27190

Fi.Cp86
60 PLN
27191

Fi.Cp86
140 PLN
27192

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60 - Gotyk (budownictwo drewniane): ORAWKA, wysłana 11.VIII z miejscowości Szreniawa do miejscowości Zarabie; dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
80 PLN
27193

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic.

Fi.Cp87
180 PLN
27194

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński.

Fi.Cp87
180 PLN
27195

Fi.Cp87
200 PLN
27196

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38 - Józef Chełmoński.

Fi.Cp87
200 PLN
27197

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46 - Gotyk Haczów (woj.lwowskie).

Fi.Cp87
200 PLN
27198

Fi.Cp88
30 PLN
27199

Fi.Cp88
60 PLN
27200

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 30 - Komendant J.Piłsudski dekoruje legionistów odznaką "Za Wierną Służbę" - Kolonia Dubniaki na Wołyniu - sierpień 1916, wysłana 22.VIII z Małogoszczy do Zagórza k.Dąbrowy-Górniczej; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp88
120 PLN
27201

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 55.

Fi.Cp89II
220 PLN
27202

Fi.Cp89I
300 PLN
27203

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 59.

Fi.Cp89
220 PLN
27204

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Klasycyzm: Bejsce - Dwór z końca XVIII wieku.

Fi.Cp89
220 PLN
27205

Fi.Cp89I
300 PLN
27206

1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja nr 3.

Fi.Cp89
300 PLN
27207

Fi.CfpU4
200 PLN
27208

Fi.Cp92s
500 PLN
27209

1945 całostka z hasłem propagandowym 9.

Fi.Cp93
40 PLN
27210

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
27211

Fi.Cp94A t.1
80 PLN
27212

1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
20 PLN
27213

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
60 PLN
27214

1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp95
10 PLN
27215

1945 całostka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Zakopane - Kraków.

Fi.Cp95A
45 PLN
27216

1945 Belweder, całostka.

Fi.Cp95A
20 PLN
27217

Fi.Cp95A
25 PLN
27218

Fi.Cp95A
20 PLN
27219

Fi.Cp95AII
30 PLN
27220

Fi.Cp95AII
40 PLN
27221

30 PLN
27222

1946 całostka z sygnaturą IX.46.

Fi.Cp96IA
25 PLN
27223

Fi.Cp96IB
400 PLN
27224

1946 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp96IIb
20 PLN
27225

1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
10 PLN