Auction 60. Postal stationery

27346

Fi.Cp132A
60 PLN
27347

Fi.Cp132B
65 PLN
27348

Fi.Cp132B
60 PLN
27349

1955 kartka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą III.52 z nadrukiem nowej wartości typ 19 wysłana z Warszawy z kasownikiem okolicznościowym Wyścigu Pokoju.

Fi.Cp132
40 PLN
27350

1955 całostka z sygnaturą III.57.

Fi.Cp138
10 PLN
27351

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
27352

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
100 PLN
27353

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
27354

1956 Festiwal Sztuki Dni Krakowa.

Fi.Cp143b
10 PLN
27355

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VI.56.

Fi.Cp144
10 PLN
27356

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka cześć na odpowiedź z sygnaturą IX.56.

Fi.Cp144b
10 PLN
27357

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura (VI-1957), czysta.

Fi.Ck21
40 PLN
27358

1957 50-lecie narciarstwa polskiego.

Fi.Cp145
10 PLN
27359

1957 rocznik obejmujący 5 całostek.

Fi.Cp145-9
50 PLN
27360

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
12 PLN
27361

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
27362

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
27363

1958 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I.58.

Fi.Cp144
10 PLN
27364

1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste.

Fi.Cp150-161
100 PLN
27365

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
27366

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-60
80 PLN
27367

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
20 PLN
27368

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
27369

1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59.

Fi.Cp168-69a, b
70 PLN
27370

Fi.Cp172
30 PLN
27371

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
30 PLN
27372

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
20 PLN
27373

1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina.

Fi.Cp174
10 PLN
27374

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
15 PLN
27375

Fi.Cp175
10 PLN
27376

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
12 PLN
27377

1960 1800-lecie Kalisza.

Fi.Cp176
10 PLN
27378

1960 90. rocznica urodzin Lenina.

Fi.Cp177
10 PLN
27379

Fi.Cp179b
50 PLN
27381

1960 muzeum w Oświęcimiu - Brzezince.

Fi.Cp186
10 PLN
27382

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
27383

1960 Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
8 PLN
27384

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart, w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania.

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
800 PLN
27385

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "Żóraw".

Fi.Cp191I
400 PLN
27386

1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck33-35
40 PLN