Auction 60. Postal stationery

27106

Fi.Cp76
30 PLN
27107

Fi.Cp76
30 PLN
27108

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 3 - Lwów Kaplica Boimów.

Fi.Cp76
100 PLN
27109

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna.

Fi.Cp76
100 PLN
27110

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 22 - Wilno Katedra.

Fi.Cp76
100 PLN
27111

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie Panna młoda w czepcu.

Fi.Cp76
120 PLN
27112

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie Kapela huculska, wysłana 4.VIII.38 z miejscowości Nadwórna do Komitetu Krzyża i Medalu Niepodległości w Warszawie, czerwony stempel "WPŁYNĘŁO PO 30.VI.1938. r" - odznaczenie nadawał Prezydent RP na podstawie wniosków Komitetu Krzyża i Medalu Niepodległości, nadawano je tylko do 30 czerwca 1938; bardzo dobry stan zachowania (kasownik wyjątkowo silnie odciśnięty).

Fi.Cp76
80 PLN
27113

Fi.Cp76
40 PLN
27114

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków Wawel (krużganki), wysłana 3.VIII.38 z miejscowości Hucisko k.Żywca do Katowic; bardzo dobry stan zachowania (lekko odciśnięte 2 ślady spinacza).

Fi.Cp76
40 PLN
27115

Fi.Cp77
60 PLN
27116

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz.

Fi.Cp77
250 PLN
27117

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz Nidzica Zamek.

Fi.Cp77
250 PLN
27118

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu.

Fi.Cp77
225 PLN
27119

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder.

Fi.Cp77
250 PLN
27120

1938 koperta z papeterią w środku, bardzo dobry stan.

Fi.Ck10
50 PLN
27121

1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości".

Fi.Ck10
80 PLN
27122

Fi.Cp78
10 PLN
27123

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp78II
15 PLN
27124

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78II
10 PLN
27125

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA!

Fi.Cp78II2
20 PLN
27126

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
30 PLN
27127

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
27128

Fi.Cp80
30 PLN
27129

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp80
20 PLN
27130

Fi.Cp80
30 PLN
27131

Fi.Cp80
15 PLN
27132

1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
20 PLN
27133

1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
20 PLN
27134

Fi.Cp80
10 PLN
27135

Fi.Cp81
25 PLN
27136

Fi.Cp81
25 PLN
27137

1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
27138

Fi.Cp81
20 PLN
27139

Fi.Cp81
20 PLN
27140

1938 całostka z hasłem propagandowym S i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
27141

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
15 PLN
27142

Fi.Cp83
60 PLN
27143

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
40 PLN
27144

Fi.Cp84
40 PLN
27145

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp86
35 PLN