Auction 58. Overprint editions 1918-1919

8215

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43-44, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.42B1
Mi.40
300 PLN
8216

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 4/15, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz.

Fi.42B1
Mi.40
600 PLN
8217

Fi.42B1
Mi.40
90 PLN
8218

Fi.42B1
Mi.40
60 PLN
8219

Fi.42B1
Mi.40
60 PLN
8220

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73-74, lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.42B2
Mi.40
420 PLN
8221

1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukami pierwszej formy z poz. 63-73, dolny znaczek z błędem "dwukropek", gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.42B2
Mi.40
400 PLN
8222

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Berbeka.

Fi.42B2
Mi.40
180 PLN
8223

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29/40, prawy górny znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.42B3
Mi.40
650 PLN
8224

1919 wydanie krakowskie, znaczek w nadrukiem formy pierwszej z poz. 29-30, lewy znaczek bez błędu ślad po podlepce, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" postfrisz z lekko złamanym prawym dolnym ząbkiem, gwarancja Mikulski.

Fi.42B3
Mi.40
250 PLN
8225

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.30 "uszkodzone A", piękny stan, sygnowany KOHANE, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.42 B3
Mi.40
250 PLN
8226

Fi.43
Mi.41
300 PLN
8227

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, gwarancja.

Fi.43
Mi.41
65 PLN
8228

Fi.43
Mi.41
20 PLN
8229

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 71-72, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
120 PLN
8230

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, szczątkowa guma, gwarancja Landre.

Fi.43
Mi.41
30 PLN
8231

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100 z błędem "uszkodzone A w POLSKA", gwarancja i opis błędu Schmutz.

Fi.43B
Mi.41
300 PLN
8232

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43-44, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.43B1
Mi.41
250 PLN
8233

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Schmutz.

Fi.43B2
Mi.41
250 PLN
8234

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", gwarancja Ryblewski.

Fi.43B2
Mi.41
300 PLN
8235

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43B3
Mi.41
300 PLN
8236

Fi.43 B+B+B
Mi.41
400 PLN
8237

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.83, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, Wróbel, Danowski, sygnatura z opisem pozycji Schmutz.

Fi.43 Np
Mi.41
12 500 PLN
8238

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.96, w bardzo ładnym stanie (Fi.3000.-), gwarancja i opis Falkowski.

Fi.44
Mi.42
2 700 PLN
8239

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59, lekki ślad podlepki bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein, podwójna gwarancja i kopia fotoatestu (wspólnego z 25 hal.) Mikulski.

Fi.44
Mi.42
4 800 PLN
8240

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 85, bardzo ładny stan, z niewielką podlepką, gwarancja Schmutz.

Fi.44
Mi.42
4 400 PLN
8241

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.54 (Fi.250.-), poza zgięciem na górnym marginesie w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.45I
Mi.43
150 PLN
8242

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 92, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
200 PLN
8243

Fi.45I
Mi.43
120 PLN
8244

1919 wydanie krakowskie, pasek znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 6-8, znaczek z poz. 7 z błędem "uszkodzone litery PP", gwarancja i opis błędu Schmutz.

Fi.45IB
Mi.43
600 PLN
8245

1919 wydanie krakowskie, ośmioblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 7/48, wszystkie znaczki z z 7 pionowego rzędu z błędem "uszkodzone litery PP", lekkie naddarcie perforacji poziomej po środku, gwarancja i opis błędów Schmutz.

Fi.45IB
Mi.43
1 200 PLN
8246

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja i opis błędu Schmutz.

Fi.45IB
Mi.43
120 PLN
8247

Fi.45IB
Mi.43
400 PLN
8248

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 14/25, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja Ryblewski.

Fi.45IB1
Mi.43
1 500 PLN
8249

Fi.45IB1
Mi.43
450 PLN
8250

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.45IB1
Mi.43
300 PLN
8251

Fi.45IB1
Mi.43
100 PLN
8252

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", znaczek z błędem ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Ryblewski.

Fi.45IB2
Mi.43
700 PLN
8253

Fi.45Ib3
Mi.43
1 200 PLN
8254

Fi.45IB3
Mi.43
800 PLN