Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
8175 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIb z poz. 44, piękny stan, gwarancja. | Fi.39a Mi.37 |
| 3 550 PLN SOLD | |
8176 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 52 z błędem "uszkodzone litery AA", znaczki czyste z błędami należą do rzadkości, ponieważ prawie cały nakład został zużyty w obiegu pocztowym, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.39aB14 Mi.37 |
| 8 000 PLN | |
8177 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 72 z błędem "uszkodzone litery AA", znaczki czyste z błędami należą do rzadkości, ponieważ prawie cały nakład został zużyty w obiegu pocztowym, "drewienko w papierze", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.39aB14 Mi.37 |
| 7 500 PLN | |
8178 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IIB z poz. 62/73, znaczek z poz.72 z błędem "uszkodzone litery AA", znaczki czyste z błędami należą do rzadkości, ponieważ prawie cały nakład został zużyty w obiegu pocztowym, w czworobloku unikalne, piękny stan, znaczek z błędem lekkie rozmycie gumy w narożniku, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.39aB14 Mi.37 |
| 18 000 PLN | |
8179 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad podlepki, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 120 PLN | |
8180 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 72, stan idealny, gwarancja Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 300 PLN SOLD | |
8181 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 13-14, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.40B1 Mi.38 |
| 700 PLN | |
8182 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40B1 Mi.38 |
| 450 PLN | |
8183 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja Mikstein. | Fi.40B2 Mi.38 |
| 1 550 PLN SOLD | |
8184 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40B3 Mi.38 |
| 1 600 PLN SOLD | |
8185 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40No Mi.38K |
| 2 400 PLN SOLD | |
8186 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, charakterystycznie uszkodzone litery P, wszystkie podwójne nadruki na tym znaczku pochodzą z jednego stu znaczkowego arkusza, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40Np Mi.38DD |
| 16 000 PLN | |
8187 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.71, lekki ślad podlepki, poza naturalnym wtrąceniem w papierze w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein, z opisem Mikulski. | Fi.40 Np Mi.38 |
| 14 000 PLN | |
8188 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.58, gwarancja i opis Sutcliffe. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN SOLD | |
8189 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.65, lekko zgięty, liczony jak podlepkowy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
8190 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 51, gwarancja Gryżewski. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
8191 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39-40, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.41 Mi.39 |
| 250 PLN | |
8192 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 51, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 120 PLN | |
8193 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
8194 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, ślady po dużej podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
8195 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
8196 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
8197 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
8198 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 80 PLN | |
8199 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 75 PLN | |
8200 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 75 PLN | |
8201 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", słabszy stan jak na zdjęciu, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.41B2 Mi.39 |
| 200 PLN | |
8202 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41B2 Mi.39 |
| 450 PLN SOLD | |
8203 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63/74, dolny lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja. | Fi.41B2 Mi.39 |
| 800 PLN SOLD | |
8204 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, lewy z błędem na poz.73 "dwukropek" w stanie idealnym, prawy poz.74 z widoczną na skanie plamą w papierze na dokładkę, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.41 B2 Mi.39 |
| 550 PLN SOLD | |
8205 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie. | Fi.41B3 Mi.39 |
| 450 PLN SOLD | |
8206 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19/30, dolny prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, co już bardzo rzadkie bez jakichkolwiek gwarancji i stempelków własnościowych. | Fi.41B3 Mi.39 |
| 800 PLN SOLD | |
8207 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.73 "dwukropek", stan idealny, gwarancja i opis Ways. | Fi.42 Mi.40 |
| 350 PLN SOLD | |
8208 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.96, gwarancja i opis Sutcliffe. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN | |
8209 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.11, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
8210 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.77, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.42 Mi.40 |
| 120 PLN | |
8211 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 69/80, lekkie rozdarcie perforacji poziomej, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 400 PLN | |
8212 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
8213 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 80 PLN | |
8214 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja Ryblewski, Łaszkiewicz. | Fi.42 Mi.40 |
| 45 PLN | |