The new auction will start soon

Auction 58. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8135

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 45, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
450 PLN
8136

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 31 - silne uszkodzenie liter P, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
800 PLN
8137

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15 - uszkodzone litery P, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
800 PLN
8138

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 96, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz.

Fi.33
Mi.32 
2 800 PLN
SOLD
8139

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.36 "mocno rozbite P w POLSKA i kropka w rombie", gwarancja i opis pozycji Landre, Schmutz.

Fi.33
Mi.32
1 800 PLN
8140

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.33 B1
Mi.32 
1 800 PLN
8141

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Jungjohann BPP.

Fi.34
Mi.33 
200 PLN
8142

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 37 z charakterystycznie uszkodzonymi literami PP, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.34
Mi.33 
500 PLN
SOLD
8143

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 34/45, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.34B1
Mi.33 
2 800 PLN
SOLD
8144

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Berbeka.

Fi.34B1
Mi.33 
750 PLN
8145

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34B1
Mi.33 
200 PLN
8146

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", ledwo widoczny ślad po podlepce, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.34 B1
Mi.33 
300 PLN
8147

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.34B2
Mi.33 
2 800 PLN
SOLD
8148

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z rzadkim błędem na poz.73 "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34 B2
Mi.33 
1 200 PLN
8149

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.34B3
Mi.33 
2 800 PLN
SOLD
8150

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja.

Fi.34 B3
Mi.33 
750 PLN
8151

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.26, niewielki ślad podlepki, sygnowany E(ysmont), gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
200 PLN
8152

1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukami pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", znaczek bez błędu ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
1 400 PLN
SOLD
8153

1919 wydanie krakowskie, wieloblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 26-28/46-48, piękny stan, w wielobloku bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
3 000 PLN
8154

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
200 PLN
8155

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z silnymi uszkodzeniami liter, plamy od farby drukarskiej, ledwie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
240 PLN
8156

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein.

Fi.35B1
Mi.34 
250 PLN
8157

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz.

Fi.35B1
Mi.34 
300 PLN
8158

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.35B1
Mi.34 
240 PLN
8159

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.35 B2
Mi.34 
400 PLN
8160

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A" z fazy z praktycznie nie odbitą literą A, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35B3
Mi.34 
1 500 PLN
SOLD
8161

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49, kasowany na wycinku, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.36
Mi.35 
600 PLN
8162

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.75, piękny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein, Łaszkiewicz, z opisem Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
2 400 PLN
8163

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
2 000 PLN
8164

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek", rzadkie - znaczków z tym błędem przedrukowano tylko 53 sztuki, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.36B2
Mi.35 
1 600 PLN
8165

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", z tym błędem przedrukowano 54 znaczki z czego większość zużyto w obiegu pocztowym, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja Mikstein.

Fi.36B3
Mi.35 
5 850 PLN
SOLD
8166

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.10, ledwie widoczny lekki ślad po podlepce, co rzadkie "idealnie centrowany" (opis z atestu), sygnowany, gwarancja i fotoatest (wspólny z 90 hal.) Mikulski.

Fi.37II
Mi.36 
8 000 PLN
8167

1919 wydanie krakowskie, list opłacony znaczkiem za 25/80 hal., wysłany 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania (biała plamka po lewej stronie koperty występuje tylko na skanie), gwarancja Falkowski.

Fi.38
Mi.48 
400 PLN
8168

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48 
15 PLN
8169

1919 wydanie krakowskie, miejscowy list z Bielska 1.II.19 w bardzo ładnym stanie.

Fi.38
Mi.48 
250 PLN
8170

1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterka w postaci uszkodzonych liter TA w nadruku, gwarancja Ryblewski.

Fi.38
Mi.48 
200 PLN
8171

1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterką w postaci uszkodzonej litery P w POLSKA, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48 
20 PLN
8172

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal. z bardzo rzadkim błędem "brak połowy litery L", gwarancja Gryżewski.

Fi.38 B
Mi.48 
1 200 PLN
8173

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym w pięknym stanie, gwarancja Schmutz.

Fi.38No
Mi.48K 
4 000 PLN
8174

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 100, przełamania w papierze, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.39
Mi.37 
1 800 PLN