8135 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 45, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 450 PLN | |
8136 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 31 - silne uszkodzenie liter P, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 800 PLN | |
8137 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15 - uszkodzone litery P, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 800 PLN | |
8138 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 96, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 2 800 PLN SOLD | |
8139 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.36 "mocno rozbite P w POLSKA i kropka w rombie", gwarancja i opis pozycji Landre, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
8140 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Mikulski. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
8141 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Jungjohann BPP. | Fi.34 Mi.33 |
| 200 PLN | |
8142 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 37 z charakterystycznie uszkodzonymi literami PP, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 500 PLN SOLD | |
8143 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 34/45, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.34B1 Mi.33 |
| 2 800 PLN SOLD | |
8144 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Berbeka. | Fi.34B1 Mi.33 |
| 750 PLN | |
8145 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34B1 Mi.33 |
| 200 PLN | |
8146 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", ledwo widoczny ślad po podlepce, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 300 PLN | |
8147 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.34B2 Mi.33 |
| 2 800 PLN SOLD | |
8148 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z rzadkim błędem na poz.73 "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B2 Mi.33 |
| 1 200 PLN | |
8149 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.34B3 Mi.33 |
| 2 800 PLN SOLD | |
8150 |
| 750 PLN | |
8151 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.26, niewielki ślad podlepki, sygnowany E(ysmont), gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 200 PLN | |
8152 |
1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukami pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", znaczek bez błędu ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 1 400 PLN SOLD | |
8153 |
1919 wydanie krakowskie, wieloblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 26-28/46-48, piękny stan, w wielobloku bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 3 000 PLN | |
8154 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 200 PLN | |
8155 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z silnymi uszkodzeniami liter, plamy od farby drukarskiej, ledwie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 240 PLN | |
8156 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 250 PLN | |
8157 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 300 PLN | |
8158 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 240 PLN | |
8159 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 B2 Mi.34 |
| 400 PLN | |
8160 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A" z fazy z praktycznie nie odbitą literą A, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35B3 Mi.34 |
| 1 500 PLN SOLD | |
8161 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49, kasowany na wycinku, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.36 Mi.35 |
| 600 PLN | |
8162 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.75, piękny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein, Łaszkiewicz, z opisem Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 2 400 PLN | |
8163 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 2 000 PLN | |
8164 |
| 1 600 PLN | |
8165 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", z tym błędem przedrukowano 54 znaczki z czego większość zużyto w obiegu pocztowym, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja Mikstein. | Fi.36B3 Mi.35 |
| 5 850 PLN SOLD | |
8166 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.10, ledwie widoczny lekki ślad po podlepce, co rzadkie "idealnie centrowany" (opis z atestu), sygnowany, gwarancja i fotoatest (wspólny z 90 hal.) Mikulski. | Fi.37II Mi.36 |
| 8 000 PLN | |
8167 |
1919 wydanie krakowskie, list opłacony znaczkiem za 25/80 hal., wysłany 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania (biała plamka po lewej stronie koperty występuje tylko na skanie), gwarancja Falkowski. | Fi.38 Mi.48 |
| 400 PLN | |
8168 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
8169 |
1919 wydanie krakowskie, miejscowy list z Bielska 1.II.19 w bardzo ładnym stanie. | Fi.38 Mi.48 |
| 250 PLN | |
8170 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterka w postaci uszkodzonych liter TA w nadruku, gwarancja Ryblewski. | Fi.38 Mi.48 |
| 200 PLN | |
8171 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterką w postaci uszkodzonej litery P w POLSKA, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
8172 |
| 1 200 PLN | |
8173 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym w pięknym stanie, gwarancja Schmutz. | Fi.38No Mi.48K |
| 4 000 PLN | |
8174 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 100, przełamania w papierze, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.39 Mi.37 |
| 1 800 PLN | |