Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
13327 |
1921 kartka z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
13328 |
1921 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 60 PLN | |
13329 |
1922 kartka z Gniezna 12.5.20 do Bydgoszczy. | Fi.Cp32 |
| 10 PLN | |
13330 |
1922 kartka z Mogilna 23.4.22 do Niemiec. | Fi.Cp39 |
| 15 PLN SOLD | |
13331 |
1922 kartka do obrotu krajowego w kolorze oliwkowobrązowym. | Fi.Cp39I |
| 50 PLN | |
13332 |
1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina. | Fi.Ct7 |
| 50 PLN | |
13333 |
1925 całostka wydania bez sygnatury. | Fi.Cp42 |
| 50 PLN | |
13334 |
1926 całostka z sygnaturą XII-926. | Fi.Cp43I |
| 40 PLN | |
13335 |
1926 kartka do obrotu zagranicznego. | Fi.Cp45 |
| 45 PLN | |
13336 |
1926 kartka z Torunia do Austrii. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
13337 |
1926 całostka na przesyłki zagraniczne, niewielkie zmarszczenie w dolnym lewym rogu. | Fi.Cp45I |
| 40 PLN | |
13338 |
1926 Kolumna Zygmunta, 20 gr., brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta wysłana 23.VII.1934 z Iłży do Rembertowa. | Fi.Cp45I B1 |
| 60 PLN | |
13339 |
1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia. | Fi.Cp45I |
| 25 PLN | |
13340 |
1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium. | Fi.Cp45 |
| 25 PLN | |
13341 |
1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928. | Fi.Cp49A |
| 40 PLN | |
13342 |
1929 kartka ze Zdun do Niemiec, sygnatura II-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
13343 |
1930 kartka z Szopienic 19.3.30 do Niemiec. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
13344 |
1930 całostka z sygnaturą IV-1930 z obiegu pocztowego z Rybnika. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
13345 |
1931 kartka z Częstochowy do Nowego Jorku, sygnatura VII-1930. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
13346 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 70 PLN SOLD | |
13347 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan średni. | Fi.Cp50I |
| 90 PLN | |
13348 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931,lekko zagięty prawy dolny róg. | Fi.Cp50I |
| 80 PLN | |
13349 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
13350 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, ślady podlepek na odwrocie. | Fi.Cp50I |
| 80 PLN | |
13351 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
13352 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
13353 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
13354 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 110 PLN | |
13355 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (VII-1932). | Fi.Cp53 |
| 40 PLN SOLD | |
13356 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938). | Fi.Cp53 |
| 80 PLN | |
13357 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 60 PLN | |
13358 |
1933 kartka z Królewskiej Huty do Wrocławia, sygnatura XI-1932 i hasło propagandowe F. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
13359 |
1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
13360 |
1933 wydanie prowizoryczne, kartka ze Lwowa kasowana wirnikiem propagandowym poczty do Austrii. | Fi.Cp58 |
| 35 PLN | |
13361 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania (na odwrocie karty na odpowiedź, na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową). | Fi.Cp60 |
| 150 PLN | |
13362 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z doklejonym znaczkiem. | Fi.Cp66 |
| 50 PLN | |
13363 |
1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi. | Fi.Cp58 |
| 40 PLN | |
13364 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
13365 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz; słabszy stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN | |
13366 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu. | Fi.Cp68 |
| 200 PLN | |