Auction 58. Postal stationery

13327

1921 kartka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
13328

1921 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
60 PLN
13329

1922 kartka z Gniezna 12.5.20 do Bydgoszczy.

Fi.Cp32
10 PLN
13330

1922 kartka z Mogilna 23.4.22 do Niemiec.

Fi.Cp39
15 PLN
13331

1922 kartka do obrotu krajowego w kolorze oliwkowobrązowym.

Fi.Cp39I
50 PLN
13332

1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina.

Fi.Ct7
50 PLN
13333

1925 całostka wydania bez sygnatury.

Fi.Cp42
50 PLN
13334

1926 całostka z sygnaturą XII-926.

Fi.Cp43I
40 PLN
13335

1926 kartka do obrotu zagranicznego.

Fi.Cp45
45 PLN
13336

1926 kartka z Torunia do Austrii.

Fi.Cp45I
20 PLN
13337

Fi.Cp45I
40 PLN
13338

1926 Kolumna Zygmunta, 20 gr., brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta wysłana 23.VII.1934 z Iłży do Rembertowa.

Fi.Cp45I B1
60 PLN
13339

1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia.

Fi.Cp45I
25 PLN
13340

1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium.

Fi.Cp45
25 PLN
13341

1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49A
40 PLN
13342

1929 kartka ze Zdun do Niemiec, sygnatura II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
13343

1930 kartka z Szopienic 19.3.30 do Niemiec.

Fi.Cp45I
20 PLN
13344

1930 całostka z sygnaturą IV-1930 z obiegu pocztowego z Rybnika.

Fi.Cp48
10 PLN
13345

1931 kartka z Częstochowy do Nowego Jorku, sygnatura VII-1930.

Fi.Cp48
10 PLN
13346

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
70 PLN
13347

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50I
90 PLN
13348

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931,lekko zagięty prawy dolny róg.

Fi.Cp50I
80 PLN
13349

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
13350

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, ślady podlepek na odwrocie.

Fi.Cp50I
80 PLN
13351

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
13352

Fi.Cp50IIc
120 PLN
13353

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
13354

Fi.Cp50IIc
110 PLN
13355

1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (VII-1932).

Fi.Cp53
40 PLN
13356

1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938).

Fi.Cp53
80 PLN
13357

1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka).

Fi.Cp54
60 PLN
13358

1933 kartka z Królewskiej Huty do Wrocławia, sygnatura XI-1932 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
13359

1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
13360

Fi.Cp58
35 PLN
13361

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania (na odwrocie karty na odpowiedź, na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową).

Fi.Cp60
150 PLN
13362

1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z doklejonym znaczkiem.

Fi.Cp66
50 PLN
13363

1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi.

Fi.Cp58
40 PLN
13364

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
25 PLN
13365

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz; słabszy stan zachowania.

Fi.Cp68
80 PLN
13366

Fi.Cp68
200 PLN