Auction 58. Postal stationery

13567

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją w kolorze zielonym.

Fi.Cp117
30 PLN
13568

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją w kolorze oliwkowym.

Fi.Cp117
30 PLN
13569

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
40 PLN
13570

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
35 PLN
13571

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
30 PLN
13572

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
30 PLN
13573

Fi.Cp119
40 PLN
13574

1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
13575

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
40 PLN
13576

Fi.Cp121
30 PLN
13577

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
50 PLN
13578

Fi.Cp124
50 PLN
13579

Fi.Cp124
30 PLN
13580

1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.XII.1953 z Łodzi do Warszawy.

Fi.Cp125
15 PLN
13581

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-130
180 PLN
13582

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
13583

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
13584

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
13585

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
13586

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
30 PLN
13587

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe C.

Fi.Ck14xa
40 PLN
13588

Fi.Ck14ya
35 PLN
13589

1952 groszy, całostka z Łodzi z nadrukiem groszy typ5 w kolorze fioletowym.

Fi.Cp124, 541
30 PLN
13590

Fi.Cp131
30 PLN
13591

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
13592

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
13593

Fi.Cp132
40 PLN
13594

Fi.Cp132
40 PLN
13595

Fi.Cp132
40 PLN
13596

Fi.Cp132
50 PLN
13597

Fi.Cp132
30 PLN
13598

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
13599

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
13600

Fi.Cp134
15 PLN
13601

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe F; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady podlepek).

Fi.Ck16I
80 PLN
13602

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe C; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady podlepek).

Fi.Ck16I
80 PLN
13603

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
13604

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
13605

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
12 PLN
13606

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN