Auction 58. Postal stationery

13607

Fi.Cp135-137
320 PLN
13608

Fi.Cp132A
60 PLN
13609

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 (Kielce) na karcie z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłana 10.VIII.1955 z Pilicy do Warszawy.

Fi.Cp132A
50 PLN
13610

Fi.Cp132B
60 PLN
13611

Fi.Cp132B
65 PLN
13612

1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, czysta; dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
60 PLN
13613

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłana 17.1.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
80 PLN
13614

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłana 3.7.55 z Iwonicza do Tarnowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
50 PLN
13615

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
13616

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN
13617

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
13618

Fi.Ck21
40 PLN
13619

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów.

Fi.Ck22-23
15 PLN
13620

1957 koperta ze znakiem opłaty pomnik A.Mickiewicza.

Fi.Ck24
15 PLN
13621

Fi.Cp146
15 PLN
13622

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
12 PLN
13623

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
13624

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
13625

Fi.Cp150-151
15 PLN
13626

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
13627

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.CP155-160
80 PLN
13628

1959 III Zjazd PZPR.

Fi.Ck28
10 PLN
13629

1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.III w Warszawie.

Fi.Cp163
15 PLN
13630

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
13631

Fi.Cp168-9
70 PLN
13632

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp.170
20 PLN
13633

Fi.Cp172
30 PLN
13634

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
30 PLN
13635

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
20 PLN
13636

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
15 PLN
13637

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
12 PLN
13638

Fi.Cp179b
50 PLN
13639

1960 Muzeum w Oświęcimiu-Brzezince, karta czysta.

Fi.Cp186
20 PLN
13640

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
13641

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
800 PLN
13642

1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck33-35
40 PLN
13643

Fi.Ck34-35
30 PLN
13644

Fi.Cp205
350 PLN
13645

Fi.Cp205s/a-d
100 PLN
13646

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanym, komplet czystych kart; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp209a, b
40 PLN