26962 |
1947 ofiary Oświęcimia, całostka. | Fi.Cp97 |
| 20 PLN | |
26963 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 12..1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp97, 431B |
| 60 PLN | |
26964 |
| 100 PLN | |
26965 |
| 80 PLN | |
26966 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
26967 |
| 30 PLN | |
26968 |
| 80 PLN | |
26969 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
26970 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
26971 |
1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 160 PLN | |
26972 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart. | Fi.Cp106 |
| 1 800 PLN | |
26973 |
1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 8 - Śmigus na wsi; ostemplowana grzecznościowo 17.3 datownikiem TELEKOM. WARSZAWA z wyróżnikiem H. | Fi.Cp107 |
| 40 PLN | |
26974 |
1948 całostka z ilustracją wielkanocną. | Fi.Cp107 |
| 60 PLN | |
26975 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 25 PLN | |
26976 |
1949 list z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania. | Fi.Ck11 |
| 20 PLN | |
26977 |
| 30 PLN | |
26978 |
| 120 PLN | |
26979 |
| 150 PLN | |
26980 |
1949 Bolesław Bierut, MAKULATURA BARDZO SILNIE PRZESUNIĘTY POZIOMO DRUK - karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 250 PLN | |
26981 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 100 PLN | |
26982 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117 |
| 80 PLN | |
26983 |
| 40 PLN | |
26984 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 35 PLN | |
26985 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha. | Fi.Cp118 |
| 600 PLN | |
26986 |
| 30 PLN | |
26987 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
26988 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
26989 |
1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
26990 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 11. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN SOLD | |
26991 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 22 z nadrukiem typ 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
26992 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z nadrukiem typu 14, wysłana 6.12 z Bytomia do Sanoka; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN | |
26993 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12. | Fi.Cp122 |
| 30 PLN | |
26994 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5. | Fi.Cp109 |
| 30 PLN | |
26995 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 22 w kolorze czerwonym. | Fi.Cp109 |
| 36 PLN SOLD | |
26996 |
1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp124 |
| 25 PLN SOLD | |
26997 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8. | Fi.Cp124 |
| 20 PLN | |
26998 |
1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8. | Fi.Cp124 |
| 40 PLN | |
26999 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 20a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
27000 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 8 nadana w urzędzie pocztowym Warszawa 25. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN SOLD | |
27001 |
1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 18a i nadrukiem groszy typ 23a w kolorze zielonym. | Fi.Cp124 |
| 36 PLN SOLD | |