26842 |
1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia. | Fi.Cp45I |
| 50 PLN | |
26843 |
1927 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą IX-927. | Fi.Cp47 |
| 120 PLN SOLD | |
26844 |
1928 Henryk Sienkiewicz, dwie całostki z sygnaturą II-1928 w barwie niebieskiej i ciemnoniebieskiej. | Fi.Cp48 |
| 63 PLN SOLD | |
26845 |
| 150 PLN | |
26846 |
| 40 PLN | |
26847 |
| 10 PLN | |
26848 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
26849 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
26850 |
| 100 PLN | |
26851 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
26852 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
26853 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
26854 |
| 100 PLN | |
26855 |
| 90 PLN | |
26856 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan średni. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN SOLD | |
26857 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN SOLD | |
26858 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 70 PLN SOLD | |
26859 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 110 PLN | |
26860 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN SOLD | |
26861 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
26862 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry z widoczną smugą. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN SOLD | |
26863 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN SOLD | |
26864 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 70 PLN SOLD | |
26865 |
| 120 PLN | |
26866 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN SOLD | |
26867 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
26868 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 200 PLN | |
26869 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 200 PLN | |
26870 |
1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F. | Fi.Cp51 |
| 25 PLN | |
26871 |
| 80 PLN | |
26872 |
| 30 PLN | |
26873 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (VII-1932). | Fi.Cp53 |
| 50 PLN | |
26874 |
1932 karta w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
26875 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 60 PLN | |
26876 |
| 10 PLN | |
26877 |
1933 całostka z ilustracją nr 21 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp55 |
| 20 PLN SOLD | |
26878 |
| 35 PLN | |
26879 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania (na odwrocie, karty na odpowiedź, na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową). | Fi.Cp60 |
| 250 PLN | |
26880 |
1934 kartka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934. | Fi.Cp66 |
| 80 PLN SOLD | |
26881 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp68 |
| 65 PLN SOLD | |