Postal stationery
26762
Fi.Cp1I

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; dobry stan zachowania (punktowa przebarwienia na górnej i lewej krawędzi karty).

120 PLN
26763
Fi.Cp1I

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 17 z dodatkowo występującą cechą opisową 20; bardzo dobry stan zachowania; sygnowane Pelczar.

150 PLN
26764
Fi.Cp1II

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - wymiary mieszczące się w typie 5, brak wspólnych cech opisowych dla tego typu (2, 5), ale występują nienotowane (11 i 22); dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia na i pod górnymi ząbkami doklejonego znaczka) - karta niekatalogowana!!!

400 PLN
26765
Fi.Cp2II

50 PLN
26766
Fi.Cp2II

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1.

40 PLN
26767
Fi.Cp2II

1918 wydanie PP/GGW, kartka z nadrukiem typu 2 wysłana z Warszawy 23.12.18 do Krakowa.

95 PLN
26768
Fi.Cp3

280 PLN
26769
Fi.Cp3II

1 200 PLN
26770
Fi.Cp4

180 PLN
26771
Fi.Cp4

340 PLN
26772
Fi.Cp4a

360 PLN
26773
Fi.Cp5x

380 PLN
26774
Fi.Cp5x, y

400 PLN
26775
Fi.Cp5y

380 PLN
26776
Fi.Cp5y

340 PLN
26777
Fi.14IIx, 76B

1919 wydanie krakowskie, dofrankowana całostka z nadrukiem typu 80, wysłana 14.VI z niewielkiej miejscowości Pruchna do Wiednia, stempel cenzury krakowskiej K2; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

250 PLN
26778
Fi.Ca3

1919wydanie krakowskie, przekaz paczkowy przygotowany do wysyłki nie zrealizowany, zagięcia.

90 PLN
26779
Fi.Ck4IIIt

380 PLN
26780
Fi.Cp12I

200 PLN
26781
Fi.Cp12II

70 PLN
26782
Fi.Cp12II

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 104 - brak kropki po h, wysłana z Bielska 9.IV.20 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej.

108 PLN
26783
Fi.Cp14IIx

100 PLN
26784
Fi.Cp14IIx

50 PLN
26785
Fi.Cp14IIx, 76B

150 PLN
26786
Fi.Cp14Ix

120 PLN
26787
Fi.Cp14Iy

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 13.

100 PLN
26788
Fi.Cp16IIx

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 - przecinek zamiast kropki.

40 PLN
26789
Fi.Cp16IIx

1919 wydanie krakowskie, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 18.

65 PLN
26790
Fi.Cp16IIx

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 106, na odwrocie podlepki.

40 PLN
26791
Fi.Cp16IIx

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 73.

40 PLN
26792
Fi.Cp16IIx

400 PLN
26793
Fi.Cp16IIx, 76

1919 wydanie krakowskie, kartka z Rzeszowa 30.V.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K5 w okręgu, nadruk typ 65.

120 PLN
26794
Fi.Cp16Ix

120 PLN
26795
Fi.Cp16Ix

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 23.

40 PLN
26796
Fi.Cp16Ix

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 25.

40 PLN
26797
Fi.Cp16Ix

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 19, na odwrocie abklacz.

90 PLN
26798
Fi.Cp16Ix

1919 wydanie krakowskie, kartka z Bereźnicy Królewskiej koło Żydaczowa bez kasownika do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K2, nadruk typ 9 z uszkodzonym wyrazem POCZTA.

100 PLN
26799
Fi.Cp17IIA

1919 wydanie krakowskie, całostka - cześć nadawcza podwójnej kartki z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 97, wysłana z Krakowa do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej.

100 PLN
26800
Fi.Cp17IIA

1919 wydanie krakowskie, całostka (cześć nadawcza całostki z opłacona odpowiedzią) z nadrukiem typ 97.

120 PLN
26801
Fi.Cp17IIB

150 PLN