The new auction will start soon

Auction 53. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
12315

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza".

Fi.1222s
Mi.1370 
40 PLN
12316

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT".

Fi.1222s
Mi.1370 
60 PLN
12317

1963 rasy psów, komplet kopert FDC.

Fi.1226-34
Mi.1374-82 
20 PLN
12318

1963 "OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA KULTURA I SZTUKA NA ZNAKACH POCZTOWYCH", dekoracyjna całość, przesłana 27.VI miejscowo w Warszawie.

Fi.1235, 1238
Mi.1383, 1386 
20 PLN
12319

1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1240
Mi.1388 
20 PLN
12320

1963 20. rocznica Powstania w getcie warszawskim, arkusz sprzedażny zgięty w połowie.

Fi.1243
Mi.1391 
22 PLN
SOLD
12321

1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, zagięcie między pierwszym i drugim rzędem, lekko uszkodzone dolny i górny brzeg arkusza.

Fi.1244
Mi.1392 
200 PLN
12322

1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY.

Fi.1245-1256
Mi.1393-1404 
250 PLN
12323

1963 gady i płazy, komplet kopert FDC.

Fi.1245-56
Mi.1393-404 
15 PLN
12324

1963 gady i płazy, znaczek z przesuniętym lekko drukiem barwy czarnej (podwójny tułów węża).

Fi.1246
Mi.1394 
15 PLN
SOLD
12325

1963 gady i płazy, dzielony znaczek za 40 gr. na karcie świątecznej wysłanej 23.3.1964 z Katowic, adresowana do Prezesa PZF Antoniego Łaszkiewicza, ciekawostka.

Fi.1246, 1237
Mi.1394, 1385 
100 PLN
12326

1963 Gady i płazy, znaczek za 60 gr. bez napisów i nominału, wynik braku koloru czarnego, katalogowany w Michlu jedynie jako kasowany, wielka rzadkość, opisany zgodnie z zapisem w katalogu Michel i zagwarantowany Schmutz.

Fi.1248s
Mi.1396 F 
600 PLN
12327

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, arkusz sprzedażny.

Fi.1258
Mi.1406 
20 PLN
SOLD
12328

1963 wielcy Polacy, dwusektorowy arkusz sprzedażny rozdzielony pustopolami złożony w połowie.

Fi.1263
Mi.1411 
600 PLN
12329

1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-66
Mi.1411-14 
70 PLN
12330

1963 wielcy Polacy, dwusektorowy arkusz sprzedażny rozdzielony pustopolami złożony w połowie.

Fi.1264
Mi.1412 
600 PLN
12331

1963 wielcy Polacy, dwusektorowy arkusz sprzedażny rozdzielony pustopolami złożony w połowie.

Fi.1265
Mi.1413 
600 PLN
12332

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami: 1267t, 1268s, 1268t i 1269s.

Fi.1267-69
Mi.1415-17 
250 PLN
12333

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1267 B1
Mi.1415 
35 PLN
12334

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1267 B1
Mi.1415 
30 PLN
12335

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
12336

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
15 PLN
12337

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416 
30 PLN
12338

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268B2
Mi.1416 
20 PLN
12339

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B4
Mi.1416 
35 PLN
12340

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, jedna z największych rzadkości nowych polskich wydań - parka ciętych znaczków za 60 gr., gwarancja Falkowski, można dodatkowo zamówić atest wybranego eksperta.

Fi.1268 nz
Mi.1416 
32 000 PLN
12341

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268s
Mi.1416 
25 PLN
12342

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
12343

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, prawy dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z".

Fi.1269s
Mi.1417 
25 PLN
12344

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
12345

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
20 PLN
12346

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr. z błędem "krótka stopa", gwarancja.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
30 PLN
12347

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja Krawczyk.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
20 PLN
12348

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, lewy znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420 
20 PLN
12349

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr. z błędem "1863 zamiast 1963", gwarancja.

Fi.1272 B1
Mi.1420 
30 PLN
12350

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5.60 zł. z błędem "uszkodzone O w EUROPY", gwarancja Krawczyk.

Fi.1275 B1
Mi.1423 
30 PLN
12351

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
60 PLN
12352

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
40 PLN
12353

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B1
Mi.1416 
30 PLN
12354

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B4
Mi.1416 
40 PLN