Auction 52. Overprint editions 1918-1919

1122

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.21
Mi.21
40 PLN
1123

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ways.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
1124

1918 drugie wydanie lubelskie, ślad po podlepce i drobny ubytek gumy w narożniku.

Fi.21
Mi.21
10 PLN
1125

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym i brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 31, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K
180 PLN
1126

Fi.21No
Mi.21K
160 PLN
1127

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, nieznaczna fałda w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K
140 PLN
1128

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
1129

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze czarnym, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
1130

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
1131

Fi.22a
Mi.22a
40 PLN
1132

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.22a
Mi.22a
18 PLN
1133

Fi.22aB4
Mi.22a
30 PLN
1134

Fi.22a No
Mi.22a K
150 PLN
1135

Fi.22b
160 PLN
1136

Fi.22b
1 400 PLN
1137

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z lekko uszkodzoną lewą gwiazdką, sygnowany, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b
360 PLN
1138

Fi.22b B
900 PLN
1139

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
1140

Fi.22bNo
Mi.22bK
700 PLN
1141

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 200 PLN
1142

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym, ładny stan, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b No
900 PLN
1143

Fi.23a
Mi.23B
100 PLN
1144

Fi.23a
Mi.23A
40 PLN
1145

Fi.23a
Mi.23A
30 PLN
1146

Fi.23aNo
Mi.23AK
450 PLN
1147

Fi.23aNo
Mi.23AK
150 PLN
1148

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, piękny stan, gwarancja Mikstein, Gryżewski, Malinowski.

Fi.23a No
Mi.23A
200 PLN
1149

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski.

Fi.23a No B
Mi.23A
250 PLN
1150

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
1151

Fi.23b
Mi.23B
150 PLN
1152

Fi.23No
Mi.23K
240 PLN
1153

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z lekko przesuniętym w pionie nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.24
40 PLN
1154

Fi.24
Mi.24
90 PLN
1155

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
15 PLN
1156

Fi.24
Mi.24
40 PLN
1157

Fi.24
Mi.24
40 PLN
1158

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
40 PLN
1159

1918 drugie wydanie lubelskie, uszkodzona guma.

Fi.24
Mi.24
10 PLN
1160

Fi.24
Mi.24
20 PLN
1161

Fi.24Ndw
Mi.24
480 PLN