Auction 52. Overprint editions 1918-1919

1202

Fi.27a B5
Mi.26
50 PLN
1203

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.300.-) i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL", ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.27a No B5
Mi.26
400 PLN
1204

Fi.27b
Mi.26
700 PLN
1205

Fi.28
Mi.27
70 PLN
1206

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.28
Mi.27
80 PLN
1207

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z zaawansowanym błędem na poz.40 "brak liter TA(CZTA i zniekształcony orzeł)", gwarancja i opis.

Fi.28 B10
Mi.27
120 PLN
1208

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Rachmanow, Jungjohann.

Fi.28No
Mi.27K
280 PLN
1209

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.28No
Mi.27K
2 200 PLN
1210

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, zagięcie na gumie, gwarancja Schmutz.

Fi.28No
Mi.27K
300 PLN
1211

Fi.28No
Mi.27K
320 PLN
1212

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, fałdy w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.28No
Mi.27K
220 PLN
1213

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym, ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz

Fi.28 No
Mi.27
600 PLN
1214

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
1215

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym, piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz.

Fi.28 Non
Mi.27
8 000 PLN
1216

1918 drugie wydanie lubelskie, złamany narożnik, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
10 PLN
1217

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.29
Mi.28
35 PLN
1218

Fi.29
Mi.28
40 PLN
1219

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.29
Mi.28
40 PLN
1220

Fi.29B10
Mi.28
30 PLN
1221

Fi.29 B9
Mi.28
35 PLN
1222

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z błędem "brak TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29BB10
Mi.28
30 PLN
1223

Fi.29No
Mi.28K
250 PLN
1224

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Berbeka.

Fi.29 No
Mi.28
400 PLN
1225

Fi.30
Mi.29
1 100 PLN
1226

Fi.30 B1
Mi.29
1 800 PLN
1227

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.48 (Fi.1800.-), sygnatura firmowa Philatelia Kraków, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikulski.

Fi.31
Mi.30
1 700 PLN
1228

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.56, piekny stan, sygnowany, gwarancja firmowa Brajer, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
360 PLN
1229

Fi.32I
Mi.31
140 PLN
1230

1919 wydanie krakowskie, znaczki grzecznościowo stemplowane na firmowej kopercie z Cieszyna 25.I.19, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz.93, gwarancja Kronenberg.

Fi.32I, 38
Mi.31, 48
500 PLN
1231

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.18 "gwóźdź w literze K", sygnatura firmowa Philatelia Kraków, gwarancja z opisem pozycji Koopman, Schmutz.

Fi.32I B
Mi.31
900 PLN
1232

Fi.32IB1
Mi.31
240 PLN
1233

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Krawczyk.

Fi.32I B1
Mi.31
250 PLN
1234

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.49(99), ładny stan, sygnowany B.Z., gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
600 PLN
1235

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 8, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
280 PLN
1236

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, minimalnie załamany narożnik, gwarancja Schmutz.

Fi.34
Mi.33
180 PLN
1237

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, gwarancja Schmutz.

Fi.34
Mi.33
180 PLN
1238

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą z błedem na poz.21 "uszkodzone litery PO w POCZTA i w POLSKA", gwarancja i opis pozycji.

Fi.34 B
Mi.33
300 PLN
1239

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja.

Fi.34 B3
Mi.33
750 PLN
1240

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, mocna podlepka, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.35
Mi.34
160 PLN
1241

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, gwarancja Schmutz.

Fi.35
Mi.34
90 PLN