The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 46. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24750

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym i brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 31, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K 
180 PLN
24751

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek.

Fi.21No
Mi.21K 
120 PLN
24752

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 1 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
25 PLN
24753

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek.

Fi.22a
Mi.22a 
40 PLN
24754

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
24755

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
25 PLN
24756

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", gwarancja Jungjohann.

Fi.22a B4
Mi.22a 
35 PLN
24757

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", dwie podlepki, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a 
50 PLN
24758

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a 
40 PLN
24759

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja.

Fi.22a B4
Mi.22a 
40 PLN
24760

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein.

Fi.22aNo
Mi.22aK 
120 PLN
24761

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22a No
Mi.22a K 
150 PLN
24762

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
200 PLN
24763

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 44, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22b
Mi.22b 
380 PLN
24764

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z fajnie uszkodzonymi gwiazdkami, na odwrocie lekka sygnatura ołówkiem kopiowym i stempelek firmowy BM, poza tym w pięknym stanie, gwarancja Mikstein, Miszczak.

Fi.22b
380 PLN
24765

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,.

Fi.22b
1 600 PLN
24766

1918 drugie wydanie lubelskie, parka pionowa znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z błędami na poz.40 "O w POLSKA innego kroju" i na poz.50 "TA w POCZTA obniżone", bardzo ładny stan, cena wywoławcza bez dopłaty za parkę, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.22b B12+B13
1 800 PLN
24767

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Miszczak.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
900 PLN
24768

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
700 PLN
24769

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
24770

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski.

Fi.22b No
Mi.22b K 
1 000 PLN
24771

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
SOLD
24772

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
40 PLN
24773

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
40 PLN
SOLD
24774

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23B 
100 PLN
24775

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
24776

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
24777

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
SOLD
24778

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
240 PLN
SOLD
24779

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B 
150 PLN
24780

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek.

Fi.23No
Mi.23K 
150 PLN
24781

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
240 PLN
24782

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
24783

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja.

Fi.24
Mi.24 
45 PLN
SOLD
24784

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.24
Mi.24 
90 PLN
24785

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
24786

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
24787

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
24788

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji.

Fi.24
Mi.24 
250 PLN
24789

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruki z poz. 13-14, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
50 PLN