24750 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym i brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 31, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 180 PLN | |
24751 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek. | Fi.21No Mi.21K |
| 120 PLN | |
24752 |
| 25 PLN | |
24753 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
24754 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
24755 |
| 25 PLN | |
24756 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", gwarancja Jungjohann. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 35 PLN | |
24757 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", dwie podlepki, gwarancja bez opisu Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 50 PLN | |
24758 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 40 PLN | |
24759 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 40 PLN | |
24760 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 120 PLN | |
24761 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22a No Mi.22a K |
| 150 PLN | |
24762 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
24763 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 44, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22b Mi.22b |
| 380 PLN | |
24764 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z fajnie uszkodzonymi gwiazdkami, na odwrocie lekka sygnatura ołówkiem kopiowym i stempelek firmowy BM, poza tym w pięknym stanie, gwarancja Mikstein, Miszczak. | Fi.22b |
| 380 PLN | |
24765 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,. | Fi.22b |
| 1 600 PLN | |
24766 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka pionowa znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z błędami na poz.40 "O w POLSKA innego kroju" i na poz.50 "TA w POCZTA obniżone", bardzo ładny stan, cena wywoławcza bez dopłaty za parkę, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.22b B12+B13 |
| 1 800 PLN | |
24767 |
| 900 PLN | |
24768 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 700 PLN | |
24769 |
| 1 200 PLN | |
24770 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski. | Fi.22b No Mi.22b K |
| 1 000 PLN | |
24771 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN SOLD | |
24772 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
24773 |
| 40 PLN SOLD | |
24774 |
| 100 PLN | |
24775 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
24776 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
24777 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN SOLD | |
24778 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 240 PLN SOLD | |
24779 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 150 PLN | |
24780 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek. | Fi.23No Mi.23K |
| 150 PLN | |
24781 |
| 240 PLN | |
24782 |
| 15 PLN | |
24783 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 45 PLN SOLD | |
24784 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 90 PLN | |
24785 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
24786 |
| 40 PLN | |
24787 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
24788 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji. | Fi.24 Mi.24 |
| 250 PLN | |
24789 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruki z poz. 13-14, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 50 PLN | |