24510 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 3 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B7 Mi.3 |
| 45 PLN SOLD | |
24511 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 31 z błędem "uszkodzona prawa jedynka", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B7 Mi.3 |
| 22 PLN SOLD | |
24512 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 50 PLN SOLD | |
24513 |
| 250 PLN | |
24514 |
| 80 PLN | |
24515 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 50 PLN | |
24516 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 21 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzona prawa cyfra 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 90 PLN | |
24517 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 7 z błędem występującym w końcowej części nakładu "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 120 PLN | |
24518 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja. | Fi.4B1 Mi.4 |
| 80 PLN | |
24519 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", ciężkie podlepki, gwarancja Jungjohann. | Fi.4 B1 Mi.4 |
| 60 PLN | |
24520 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z błędem na lewym dolnym znaczku "Poezta", gwarancja. | Fi.4 B1 Mi.4 |
| 80 PLN | |
24521 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", gwarancja. | Fi.4B2 Mi.4 |
| 60 PLN | |
24522 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wcięcie w N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B2 Mi.4 |
| 60 PLN | |
24523 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "połączone o i l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B8 Mi.4 |
| 50 PLN SOLD | |
24524 |
1918 seria pomnikowa, znaczki z nadrukiem z poz. 33-34, lewy znaczek z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone ols", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B9 Mi.4 |
| 150 PLN | |
24525 |
| 60 PLN | |
24526 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Melnik. | Fi.4No Mi.4K |
| 80 PLN | |
24527 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja. | Fi.5B1 Mi.5 |
| 150 PLN | |
24528 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", minimalny ślad po podlepce, gwarancja. | Fi.5B1 Mi.5 |
| 150 PLN | |
24529 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w lewej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B10 Mi.5 |
| 120 PLN | |
24530 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", ślad podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B2 Mi.5 |
| 120 PLN | |
24531 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone P w Poczta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B4 Mi.5 |
| 120 PLN SOLD | |
24532 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnoniebieskim / szarawożółtym z rzadkim błędem z poz. 33 "uszkodzone ols" występującym tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B9 Mi.5 |
| 100 PLN SOLD | |
24533 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z bardzo rzadkim na tym nominale nadrukiem odwróconym, duża podlepka, gwarancja Mikstein. | Fi.5No Mi.5K |
| 1 200 PLN | |
24534 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z bardzo rzadkim na tym nominale nadrukiem odwróconym, doskonały stan zachowania, gwarancja Mikulski. | Fi.5No Mi.5K |
| 3 800 PLN SOLD | |
24535 |
1918 - 1919 kompletna seria kasowanych znaczków na wycinkach, najważniejsze wartości, gwarancja Schmutz inne w większości Krawczyk. | Fi.6-16 |
| 150 PLN | |
24536 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW błyszczącym, gwarancja i opis Miszczak. | Fi.6a Mi.6 |
| 120 PLN | |
24537 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, gwarancja Miszczak. | Fi.6b Mi.6 |
| 45 PLN SOLD | |
24538 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, górny znaczek z błędem "Poczto", znaczek z błędem podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.6 B8 Mi.6 |
| 450 PLN | |
24539 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6c Mi.6 |
| 70 PLN SOLD | |
24540 |
| 60 PLN | |
24541 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW farbą anilinową, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6d Mi.6II |
| 200 PLN | |
24542 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW anilinowym, gwarancja i opis Miszczak. | Fi.6d Mi.6 |
| 160 PLN | |
24543 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z anilinowym nadrukiem drugiej formy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6d Mi.6 |
| 100 PLN | |
24544 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na anilinowym nadruku GGW, bardzo ładny znaczek z pełną gumą bez podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6IId Mi.6 |
| 240 PLN | |
24545 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek wydania z druku pokojowego z nadrukiem drugiej formy z nadrukiem GGW błyszczącym, czysty jeden z najrzadszych znaczków tego wydania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.7aII Mi.7II |
| 3 000 PLN | |
24546 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugą formą, lewy znaczek z błędem "odwrócone k", gwarancja. | Fi.7cB7 Mi.7II |
| 80 PLN | |
24547 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z usterką "kropka między s i k", gwarancja bez opisu Schmutz. | Fi.7IB Mi.7I |
| 60 PLN | |
24548 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3 z błędem "przecięta czwarta kreska", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.7I B Mi.7I |
| 50 PLN | |
24549 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem formy pierwszej, lewy znaczek z usterką "kwadrat między sk", prawy znaczek z błędem "Pocata", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.7I B1 Mi.7I |
| 160 PLN | |