24910 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36, gwarancja. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
24911 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84/95, w ładnym stanie, usterki: na poz.84 "haczyk u góry litery S", a na poz.85 "górny szpic S ścięty", gwarancja Mikstein, sygnatura i opis Kronenberg. | Fi.41 Mi.39 |
| 500 PLN | |
24912 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.16, z błędem "rozbite P w POLSKA", sygnatury firmowe, gwarancja Mikstein, Gryżewski z opisem pozycji Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN SOLD | |
24913 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
24914 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z lekko podniesionym nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.85 "uszkodzona górna końcówka S", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.41 B Mi.40 |
| 50 PLN | |
24915 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 80 PLN | |
24916 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 80 PLN | |
24917 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Miszczak. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 160 PLN SOLD | |
24918 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikulski. | Fi.41B2 Mi.39 |
| 300 PLN SOLD | |
24919 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.41B3 Mi.39 |
| 300 PLN | |
24920 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", doskonały stan, gwarancja. | Fi.41B3 Mi.39 |
| 626 PLN SOLD | |
24921 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 25 PLN | |
24922 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 89, gwarancja Jungjohann. | Fi.42 Mi.40 |
| 30 PLN | |
24923 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 63, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 30 PLN | |
24924 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 35 PLN | |
24925 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 50 PLN | |
24926 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 50 PLN | |
24927 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", lekki i mały ślad po podlepce, piękny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 50 PLN | |
24928 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Krawczyk, z opisem Schmutz. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 240 PLN SOLD | |
24929 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja Mikulski. | Fi.42B3 Mi.40 |
| 200 PLN | |
24930 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Melnik. | Fi.42B3 Mi.40 |
| 120 PLN SOLD | |
24931 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Mikstein. | Fi.42B3 Mi.40 |
| 326 PLN SOLD | |
24932 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17 z uszkodzonym rombem, gwarancja Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
24933 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.68, gwarancja Mikstein,. | Fi.43 Mi.41 |
| 25 PLN | |
24934 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 75, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
24935 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, brak ząbka w narożniku, gwarancja Ryblewski. | Fi.43 Mi.41 |
| 35 PLN | |
24936 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN SOLD | |
24937 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z bardzo rzadką usterką występującą w niewielkiej części nakładu w postaci braku litery P w POCZTA, gwarancja Mikstein, Ryblewski. | Fi.43B Mi.41 |
| 1 500 PLN | |
24938 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.82/93, lewy górny znaczek z niekatalogowanym błędem "złamana nóżka A w POLSKA", gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 280 PLN | |
24939 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34/45, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 400 PLN | |
24940 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Taipale. | Fi.43B2 Mi.41 |
| 150 PLN | |
24941 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein. | Fi.43B2 Mi.41 |
| 250 PLN | |
24942 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B3 Mi.41 |
| 150 PLN SOLD | |
24943 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29/40, prawy górny znaczek z błędem "uszkodzone A", dolny lewy znaczek pozostałości po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B3 Mi.41 |
| 350 PLN | |
24944 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym formy pierwszej z poz. 71, gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.43No Mi.41 |
| 600 PLN | |
24945 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem formy pierwszej z poz. 49 pochodzący z jednego stu znaczkowego arkusza z tym błędem, bardzo rzadki błedodruk, pozostałości dwóch podlepek, ogólnie bardzo dobry stan zachowania, podwójne gwarancje Łaszkiewicz, z oznaczeniem pozycji Schmutz. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 8 000 PLN | |
24946 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.52, w bardzo ładnym stanie, czytelnie skasowany, kolorowy fotoatest Mikulski. | Fi.44 Mi.42 |
| 2 800 PLN | |
24947 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 52-53, prawy znaczek żółta plamka widoczna od strony gumy, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 120 PLN SOLD | |
24948 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 45 PLN | |
24949 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57/68, górne znaczki niewielkie ślady po podlepkach, gwarancja Danowski. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |