24830 |
| 700 PLN | |
24831 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, lekko zmatowiony, ledwo widoczny ślad po podlepce, ładny stan, gwarancja. | Fi.27b Mi.26 |
| 400 PLN | |
24832 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebiesko czarnym, gwarancja bez opisu Schmutz. | Fi.27b Mi.26 |
| 180 PLN | |
24833 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.28 Mi.27 |
| 70 PLN SOLD | |
24834 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.28 Mi.27 |
| 70 PLN | |
24835 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.28 Mi.27 |
| 76 PLN SOLD | |
24836 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 100 PLN | |
24837 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Mikstein, Danowski. | Fi.28B9 Mi.27 |
| 90 PLN | |
24838 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Rachmanow, Jungjohann. | Fi.28No Mi.27K |
| 280 PLN | |
24839 |
| 1 000 PLN | |
24840 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 30 PLN | |
24841 |
| 80 PLN | |
24842 |
| 30 PLN | |
24843 |
| 30 PLN | |
24844 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.29 Mi.28 |
| 35 PLN | |
24845 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 30 PLN | |
24846 |
1918 drugie wydanie lubelskie, złamany narożnik, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 10 PLN | |
24847 |
| 20 PLN | |
24848 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.29 Mi.28 |
| 15 PLN SOLD | |
24849 |
| 40 PLN | |
24850 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z nadrukiem z poz. 40 z błędem "brak TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 70 PLN | |
24851 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", gwarancja Danowski. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 30 PLN | |
24852 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.29 B10 Mi.28 |
| 40 PLN | |
24853 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Schmutz. | Fi.29 B10 Mi.28 |
| 50 PLN | |
24854 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja Jungjohann. | Fi.29 B9 Mi.28 |
| 35 PLN | |
24855 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z błędem "brak TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29BB10 Mi.28 |
| 30 PLN | |
24856 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, niewielka podlepka, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.29No Mi.28K |
| 300 PLN | |
24857 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie oryginalnej formy drukarskiej na znaczkach austriackich, osobliwość filatelistyczna, fotoatest. | |
| 300 PLN | |
24858 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, bardzo duża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 000 PLN | |
24859 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", praktycznie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.30B1 Mi.29 |
| 2 000 PLN | |
24860 |
| 1 750 PLN | |
24861 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", w bardzo ładnym stanie, prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, gwarancja i opis Sutclife, Schmutz. | Fi.30 B1 Mi.29 |
| 2 200 PLN | |
24862 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.31 "uszkodzone litery "P w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", kilka drobnych pęknięć na gumie, sygnatura firmowa Marwiński, gwarancja i opis pozycji Mikstein. | Fi.31 B Mi.30 |
| 1 800 PLN | |
24863 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 95, gwarancja Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 135 PLN SOLD | |
24864 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17 z uszkodzonymi literami PP, gwarancja Kronenberg. | Fi.32I Mi.31 |
| 379 PLN SOLD | |
24865 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 33, nieduża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 180 PLN SOLD | |
24866 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 55, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 360 PLN SOLD | |
24867 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann. | Fi.32IB1 Mi.31 |
| 240 PLN SOLD | |
24868 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.32IB2 Mi.31 |
| 500 PLN | |
24869 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32IB3 Mi.31 |
| 2 370 PLN SOLD | |