Auction 43. Postal stationery

11288

Fi.Cp132
40 PLN
11289

1952 Budownictwo mieszkaniowe, niezłożona!!! karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
50 PLN
11290

1952 Budownictwo mieszkaniowe, niezłożona!!! karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b.

Fi.Cp132
50 PLN
11291

Fi.Cp132
40 PLN
11292

Fi.Cp134
12 PLN
11293

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4 (Kielce), sygnatura (IX-52), hasło propagandowe 19, wysłana 10.VIII.1955 z Pilicy do Warszawy.

Fi.Cp132A
50 PLN
11294

1955 karty pocztowe czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Cp138-140
35 PLN
11295

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
11296

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
65 PLN
11297

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
25 PLN
11298

Fi.Ck21
30 PLN
11299

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów.

Fi.Ck22-23
15 PLN
11300

1957 koperta ze znakiem opłaty pomnik A.Mickiewicza.

Fi.Ck24
15 PLN
11301

1957 koperta ze znakiem opłaty z podobizną Tytusa Chałbińskiego.

Fi.Ck25
15 PLN
11302

Fi.Cp146
15 PLN
11303

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
11304

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
20 PLN
11305

1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.iN. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI.

Fi.Cp150-151
20 PLN
11306

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
11307

1959 III Zjazd PZPR.

Fi.Ck28
10 PLN
11308

1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.III w Warszawie.

Fi.Cp163
15 PLN
11309

1959 XII Wyścig Pokoju; temat-KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
11310

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat-PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp.170
20 PLN
11311

Fi.Ck32
15 PLN
11312

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
15 PLN
11313

Fi.Cp179b
70 PLN
11314

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
11315

Fi.Cp188-204
300 PLN
11316

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - dwie odmiany karty Gdańsk: "ŻURAW" i "ŻÓRAW", idealny stan zachowania.

Fi.Cp191, 191I
Mi.P214I-II
600 PLN
11317

1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck33-35
40 PLN
11318

1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr. czyste.

Fi.Ck34-35
30 PLN
11319

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste.

Fi.Cp205
380 PLN
11320

Fi.Cp205s/a-d
120 PLN
11321

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanym, komplet czystych kart; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp209a, b
40 PLN
11322

Fi.Cp209I-II
40 PLN
11323

1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste.

Fi.Cp210
240 PLN
11324

1962 Warszawa - Stare Miasto - liniatura adresowa odwrócona - komplet 6 kart: 3 z ilustracją "Ulica Piwna" i 3 z ilustracją "Dom Pod Okrętem".

Fi.Cp210a-c
180 PLN
11325

Fi.Cp210b, c
30 PLN
11326

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart.

Fi.Cp219-220
30 PLN
11327

Fi.Cp223I-III
40 PLN