Auction 43. Postal stationery

11208

1932 całostka z sygnaturąVI-1932 i hasłem propagandowym F.

Fi.Cp51
10 PLN
11209

1932 Druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938).

Fi.Cp53
80 PLN
11210

1933 kartka z miejscowości Gadki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
11211

1934 kartka z ilustracją nr 24 wysłana z Warszawy do Wiednia.

Fi.Cp57
110 PLN
11212

Fi.Cp63
50 PLN
11213

Fi.Cp63
45 PLN
11214

Fi.Cp66
100 PLN
11215

1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi.

Fi.Cp58
40 PLN
11216

1935 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ II i ilustracją nr 15.

Fi.Cp61II
35 PLN
11217

1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji.

Fi.Ck8
10 PLN
11218

Fi.Cp67
60 PLN
11219

1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia.

Fi.Cp75
40 PLN
11220

1936 kartka z sygnaturą XI-1936.

Fi.Cp75
30 PLN
11221

1937 Koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia.

Fi.Ck10
50 PLN
11222

Fi.Ck9
40 PLN
11223

Fi.Cp68
50 PLN
11224

1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
80 PLN
11225

Fi.Cp74
80 PLN
11226

1937 całostka z ilustracją 20 z Sarn do Ameryki, treść pisana w języku hebrajskim.

Fi.Cp76
20 PLN
11227

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie - kapela huculska, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp77
80 PLN
11228

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno - kościół św.Anny, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp77
60 PLN
11229

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp77
54 PLN
11230

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura (VI-1938); przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78I
10 PLN
11231

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H, długość napisu 53mm.

Fi.Cp78I
15 PLN
11232

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938).

Fi.Cp80
30 PLN
11233

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
11234

Fi.Cp80
20 PLN
11235

1938kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
10 PLN
11236

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
20 PLN
11237

Fi.Cp81
10 PLN
11238

1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H, kartka wysłana z Skomorochy koło Sokala.

Fi.Cp81
10 PLN
11239

1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
20 PLN
11240

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, sygnatura (X-1938).

Fi.Cp81
25 PLN
11241

1938 całostka na korespondencję zagraniczną.

Fi.Cp84
35 PLN
11242

Fi.Cp84
35 PLN
11243

Fi.Cp86
25 PLN
11244

Fi.Cp86
25 PLN
11245

Fi.Cp86
25 PLN
11246

Fi.Cp86
25 PLN
11247

Fi.Cp86
25 PLN