Auction 43. Postal stationery

11047

Fi.Cp1I
700 PLN
11048

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku, pęknięta poziomo lewa jedynka nominału; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 11; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp1I
160 PLN
11049

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowych znaczkach; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 20; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp1I
700 PLN
11050

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" (prawie 6 liter !!!) na dodatkowym znaczku; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 20; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp1I
160 PLN
11051

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nieopisanym typem nadruku.

Fi.Cp1II
100 PLN
11052

1918 wydanie PP/GGW, miejscowa kartka wysłana z Warszawy 12.2.19, według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara nadruk typ 5.

Fi.Cp1II
60 PLN
11053

Fi.Cp1sII
120 PLN
11054

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 15 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara.

Fi.Cp2I
40 PLN
11055

Fi.Cp2I
100 PLN
11056

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara.

Fi.Cp2I
40 PLN
11057

1918 wydanie PP/GGW, kartka miejscowo użyta w Warszawie 19.12.1918 z nadrukiem typ 1.

Fi.Cp2I
70 PLN
11058

1918 wydanie PP/GGW, kartka wysłana z Warszawy 15.5.19 do Lublina, późne użycie, według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara o cechach nadruk typ 15 plus ubytki kropek w górnej kropkowanej linii charakterystyczne dla typu 14.

Fi.Cp2I
150 PLN
11059

1918 wydanie PP/GGW, całostka z niekatalogowanym nadrukiem o cechach nadruku według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara a i e oraz cechami 2 i 9, bez innych innych cech nadruku.

Fi.Cp2II
200 PLN
11060

Fi.Cp2II
80 PLN
11061

Fi.Cp2II
80 PLN
11062

Fi.Cp2II
500 PLN
11063

Fi.Cp2II
100 PLN
11064

Fi.Cp2II
200 PLN
11065

Fi.Cp2II
80 PLN
11066

1918 wydanie PP/GGW, kartka wysłana z Warszawy 7.2.19 do Poznania, według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara nadruk typ 25.

Fi.Cp3BI
200 PLN
11067

Fi.Cp3I
250 PLN
11068

Fi.Cp3IIB
180 PLN
11069

Fi.Cp4
120 PLN
11070

Fi.Cp4
220 PLN
11071

Fi.Cp5x, y
400 PLN
11072

Fi.Cp5y
150 PLN
11073

1919 wydanie krakowskie, adres przesyłowy z nadrukiem typ 31, stan idealny.

Fi.Ca3
230 PLN
11074

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z Krakowa 16.10.19 do Biłgoraju, na odwrocie znaczek opłaty użyty jako znaczek dopłaty.

Fi.Ca3
100 PLN
11075

1919 koperta ze znakiem opłaty.

Fi.Ck6
70 PLN
11076

Fi.Ck6
80 PLN
11077

1919 kartka do obrotu krajowego.

Fi.Cp23
50 PLN
11078

Fi.Cp12I
130 PLN
11079

Fi.Cp12II
70 PLN
11080

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 104.

Fi.Cp13II
270 PLN
11081

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 96 - listek koniczyny zamiast rombu.

Fi.Cp13II
270 PLN
11082

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120.

Fi.Cp14IIx
100 PLN
11083

Fi.Cp14IIy
200 PLN
11084

Fi.Cp14Ix
350 PLN
11085

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 45.

Fi.Cp15IIx
270 PLN
11086

1919 wydanie krakowskie, całostka część na odpowiedź z nadrukiem typ 44, na odwrocie podlepka.

Fi.Cp15IIxB
60 PLN