14386 |
1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 80 PLN | |
14387 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.7 "trzy gwiazdki", gwarancja. | Fi.1268s Mi.1416 |
| 15 PLN | |
14388 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1268t Mi.1416 |
| 30 PLN | |
14389 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.1270s Mi.1418 |
| 25 PLN | |
14390 |
1963 20-lecie LWP, prawy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO". | Fi.1283s Mi.1431 |
| 50 PLN | |
14391 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1283s Mi.1431 |
| 40 PLN | |
14392 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287t Mi.1416 |
| 30 PLN | |
14393 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1289x Mi.1437 |
| 30 PLN | |
14394 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1290x Mi.1438 |
| 30 PLN | |
14395 |
| 25 PLN | |
14396 |
1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "ogonek przy 9". | Fi.1296u Mi.1444 |
| 35 PLN | |
14397 |
1963 rocznik kopert FDC (bez Bl: 27,.29I, 29II). | |
| 70 PLN | |
14398 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym. | Fi.Bl.27 Mi.Bl.29 |
| 90 PLN | |
14399 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze białym. | Fi.Bl.27 Mi.Bl.29 |
| 80 PLN | |
14400 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.29I Mi.Bl.31I |
| 130 PLN | |
14401 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu. | Fi.Bl.29I Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
14402 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok u góry nie przeperforowany, stan idealny. | Fi.bl. 29II Mi.Bl. 31II |
| 280 PLN | |
14403 |
1963 zdobywanie kosmosu, bloki w dwóch odmianach z perforacja i bez na górnym marginesie. | Fi.bl.29I-II Mi.Bl.31I-II |
| 320 PLN SOLD | |
14404 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym, gwarancja i opis. | Fi.Bl.29Ix Mi.Bl.31I |
| 300 PLN | |
14405 |
1963 koperta z prywatnym dodrukiem - "100-lecie Czerwonego Krzyża Pokaz Filatelistyczny Warszawa 27 IX-3 X 1963", dekoracyjna koperta ostemplowana okolicznościowo 29.IX w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ. | Fi.Ck36 |
| 30 PLN | |
14406 |
1964 rocznik znaczków czystych. | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 180 PLN | |
14407 |
1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr. z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1310s Mi.1458A |
| 30 PLN | |
14408 |
1964 20-lecie PRL, komplet arkuszy czystych. | Fi.1325-1326 Mi.1473-1474 |
| 50 PLN SOLD | |
14409 |
1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO W KRAKOWIE". | Fi.1337-1341 Mi.1485-1489 |
| 25 PLN | |
14410 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz ze znaczkiem z błędem "ścięte cyfry w 1964". | Fi.1365s Mi.1513 |
| 80 PLN | |
14411 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, pasek z nazwą arkusza, środkowy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964". | Fi.1365s Mi.1513 |
| 20 PLN | |
14412 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365s, 1365t, 136 Mi.1513 |
| 60 PLN | |
14413 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, kasowany z pełną gumą w dobrym stanie zachowania. | Fi.1365s, 1365t, 136 Mi.1513 |
| 30 PLN | |
14414 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; kasowany z pełną gumą w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.1365s, 1365t, 136 Mi.1513 |
| 30 PLN | |
14415 |
1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.1379 Mi.1527 |
| 15 PLN | |
14416 |
1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, czysty arkusz w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.1379 Mi.1527 |
| 30 PLN | |
14417 |
1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz sprzedażny. | Fi.1380 Mi.1528 |
| 15 PLN | |
14418 |
1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty. | Fi.1380 Mi.1528 |
| 50 PLN | |
14419 |
1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny. | Fi.1381 Mi.1529 |
| 30 PLN | |
14420 |
1964 arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania wodzów i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 30 PLN | |
14421 |
1964 rocznik kopert FDC. | |
| 68 PLN | |
14422 |
1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Michel 50 euro). | Fi.Bl.30 Mi.Bl.32 |
| 100 PLN | |
14423 |
1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, blok z bardzo rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Bl.31s Mi.Bl.34 |
| 300 PLN | |
14424 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z dodatkowym otworem perforacyjnym i rzadkim numeratorem z ośmiopromienną gwiazdką | Fi.bl.31st Mi.Bl.34 |
| 1 200 PLN | |
14425 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z numeratorem z ośmioramienną gwiazdką. | Fi.bl.31t Mi.Bl.34 |
| 180 PLN | |