The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 39. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
14386

1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-66
Mi.1411-14 
80 PLN
14387

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.7 "trzy gwiazdki", gwarancja.

Fi.1268s
Mi.1416 
15 PLN
14388

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268t
Mi.1416 
30 PLN
14389

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1270s
Mi.1418 
25 PLN
14390

1963 20-lecie LWP, prawy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO".

Fi.1283s
Mi.1431 
50 PLN
14391

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1283s
Mi.1431 
40 PLN
14392

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287t
Mi.1416 
30 PLN
14393

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1289x
Mi.1437 
30 PLN
14394

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1290x
Mi.1438 
30 PLN
14395

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
14396

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "ogonek przy 9".

Fi.1296u
Mi.1444 
35 PLN
14397

1963 rocznik kopert FDC (bez Bl: 27,.29I, 29II).


70 PLN
14398

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29 
90 PLN
14399

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze białym.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29 
80 PLN
14400

1963 zdobywanie kosmosu, blok na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.29I
Mi.Bl.31I 
130 PLN
14401

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.Bl.29I
Mi.Bl.31I 
180 PLN
14402

1963 zdobywanie kosmosu, blok u góry nie przeperforowany, stan idealny.

Fi.bl. 29II
Mi.Bl. 31II 
280 PLN
14403

1963 zdobywanie kosmosu, bloki w dwóch odmianach z perforacja i bez na górnym marginesie.

Fi.bl.29I-II
Mi.Bl.31I-II 
320 PLN
SOLD
14404

1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym, gwarancja i opis.

Fi.Bl.29Ix
Mi.Bl.31I 
300 PLN
14405

1963 koperta z prywatnym dodrukiem - "100-lecie Czerwonego Krzyża Pokaz Filatelistyczny Warszawa 27 IX-3 X 1963", dekoracyjna koperta ostemplowana okolicznościowo 29.IX w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ.

Fi.Ck36
30 PLN
14406

1964 rocznik znaczków czystych.

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560 
180 PLN
14407

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr. z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310s
Mi.1458A 
30 PLN
14408

1964 20-lecie PRL, komplet arkuszy czystych.

Fi.1325-1326
Mi.1473-1474 
50 PLN
SOLD
14409

1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO W KRAKOWIE".

Fi.1337-1341
Mi.1485-1489 
25 PLN
14410

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz ze znaczkiem z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365s
Mi.1513 
80 PLN
14411

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, pasek z nazwą arkusza, środkowy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
14412

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365s, 1365t, 136
Mi.1513 
60 PLN
14413

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, kasowany z pełną gumą w dobrym stanie zachowania.

Fi.1365s, 1365t, 136
Mi.1513 
30 PLN
14414

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; kasowany z pełną gumą w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.1365s, 1365t, 136
Mi.1513 
30 PLN
14415

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379
Mi.1527 
15 PLN
14416

1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, czysty arkusz w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.1379
Mi.1527 
30 PLN
14417

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz sprzedażny.

Fi.1380
Mi.1528 
15 PLN
14418

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty.

Fi.1380
Mi.1528 
50 PLN
14419

1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny.

Fi.1381
Mi.1529 
30 PLN
14420

1964 arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania wodzów i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64.


30 PLN
14421

1964 rocznik kopert FDC.


68 PLN
14422

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Michel 50 euro).

Fi.Bl.30
Mi.Bl.32 
100 PLN
14423

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, blok z bardzo rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Bl.31s
Mi.Bl.34 
300 PLN
14424

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z dodatkowym otworem perforacyjnym i rzadkim numeratorem z ośmiopromienną gwiazdką

Fi.bl.31st
Mi.Bl.34 
1 200 PLN
14425

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z numeratorem z ośmioramienną gwiazdką.

Fi.bl.31t
Mi.Bl.34 
180 PLN