The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 38. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
9685

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieznacznie zaokrąglone narożniki.

Fi.Cp50I
105 PLN
SOLD
9686

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
140 PLN
SOLD
9687

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
SOLD
9688

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura VIII-1931, ślady po złamaniu kartki.

Fi.Cp50I
20 PLN
9689

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
9690

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
9691

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, ślad po zagięciu narożnika.

Fi.Cp50IIa
100 PLN
9692

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
9693

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
SOLD
9694

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
9695

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
9696

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - prawie niewidoczny ślad po zagięciu narożnika.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
9697

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
9698

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości ponad 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
9699

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, dziury po inwentaryzacji.

Fi.Cp50IIa
10 PLN
9700

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, minimalne nadgięcia do odprasowania.

Fi.Cp50IIa
100 PLN
9701

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
9702

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
9703

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
9704

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
9705

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
9706

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
SOLD
9707

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
SOLD
9708

1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

Fi.Cp51
30 PLN
SOLD
9709

1932 Druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938).

Fi.Cp53
80 PLN
9710

1933 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym K.

Fi.Cp52
310 PLN
SOLD
9711

1933 kartka z ilustracją 25 wysłana z Warszawy Sejm do Wiednia.

Fi.Cp56
30 PLN
SOLD
9712

1933 kartka z ilustracją 15 wysłana z Warszawy Sejm do Wiednia.

Fi.Cp56
35 PLN
SOLD
9713

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 4 - Hołd trzech króli - jeden z królów; karta wysłana 5.II.1935 z miejscowości Oksa do Kielc.

Fi.Cp63
50 PLN
9714

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 18 - Trzy Marie u grobu; karta wysłana 13.I.1935 z Krynicy Zdroju, minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp63
45 PLN
9715

1934 podwójna całostka o sygnaturze XII-1934, z hasłem propagandowym, wysłana 9.XII.1935 z miejscowości Rubieżewicze.

Fi.Cp65
150 PLN
SOLD
9716

1934 wydanie z wartością dostosowaną do nowej taryfy pocztowej, karta 25 gr., sygnatura IX-1934, wysłana 5.VII.1937 z Warszawy do miejscowości Dobre koło Nieszawy.

Fi.Cp66
100 PLN
9717

1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi.

Fi.Cp58
40 PLN
9718

1936 kartka z sygnaturą IX-1934 z Wyszkowa do Ameryki, kartka pisana po hebrajsku.

Fi.Cp67
60 PLN
9719

1936 całostka z sygnaturą XI-1936 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp73
200 PLN
SOLD
9720

1936 kartka z sygnaturą XI-1936.

Fi.Cp75
30 PLN
9721

1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia.

Fi.Cp75
40 PLN
9722

1937 Koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia.

Fi.Ck10
50 PLN
9723

1937 koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
40 PLN
9724

1937 M/S Piłsudski, karta z ilustracją OPATÓW - Brama Warszawska, wysłana 12.VII z Krakowa do Warszawy.

Fi.Cp68
50 PLN