9685 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieznacznie zaokrąglone narożniki. | Fi.Cp50I |
| 105 PLN SOLD | |
9686 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 140 PLN SOLD | |
9687 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN SOLD | |
9688 |
| 20 PLN | |
9689 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
9690 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
9691 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, ślad po zagięciu narożnika. | Fi.Cp50IIa |
| 100 PLN | |
9692 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
9693 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN SOLD | |
9694 |
| 200 PLN | |
9695 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
9696 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - prawie niewidoczny ślad po zagięciu narożnika. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN | |
9697 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
9698 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości ponad 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
9699 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, dziury po inwentaryzacji. | Fi.Cp50IIa |
| 10 PLN | |
9700 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, minimalne nadgięcia do odprasowania. | Fi.Cp50IIa |
| 100 PLN | |
9701 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
9702 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN | |
9703 |
| 180 PLN | |
9704 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
9705 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN | |
9706 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN SOLD | |
9707 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN SOLD | |
9708 |
1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F. | Fi.Cp51 |
| 30 PLN SOLD | |
9709 |
1932 Druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938). | Fi.Cp53 |
| 80 PLN | |
9710 |
1933 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym K. | Fi.Cp52 |
| 310 PLN SOLD | |
9711 |
1933 kartka z ilustracją 25 wysłana z Warszawy Sejm do Wiednia. | Fi.Cp56 |
| 30 PLN SOLD | |
9712 |
1933 kartka z ilustracją 15 wysłana z Warszawy Sejm do Wiednia. | Fi.Cp56 |
| 35 PLN SOLD | |
9713 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 4 - Hołd trzech króli - jeden z królów; karta wysłana 5.II.1935 z miejscowości Oksa do Kielc. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
9714 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 18 - Trzy Marie u grobu; karta wysłana 13.I.1935 z Krynicy Zdroju, minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp63 |
| 45 PLN | |
9715 |
1934 podwójna całostka o sygnaturze XII-1934, z hasłem propagandowym, wysłana 9.XII.1935 z miejscowości Rubieżewicze. | Fi.Cp65 |
| 150 PLN SOLD | |
9716 |
1934 wydanie z wartością dostosowaną do nowej taryfy pocztowej, karta 25 gr., sygnatura IX-1934, wysłana 5.VII.1937 z Warszawy do miejscowości Dobre koło Nieszawy. | Fi.Cp66 |
| 100 PLN | |
9717 |
1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi. | Fi.Cp58 |
| 40 PLN | |
9718 |
| 60 PLN | |
9719 |
1936 całostka z sygnaturą XI-1936 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp73 |
| 200 PLN SOLD | |
9720 |
1936 kartka z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN | |
9721 |
| 40 PLN | |
9722 |
1937 Koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
9723 |
| 40 PLN | |
9724 |
1937 M/S Piłsudski, karta z ilustracją OPATÓW - Brama Warszawska, wysłana 12.VII z Krakowa do Warszawy. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |