9645 |
1920 kartka z hasłem propagandowym E. | Fi.Cp35II |
| 80 PLN | |
9646 |
1920 dowód nadania telegramu. | Fi.Ct4 |
| 150 PLN SOLD | |
9647 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 2 mk, długość napisu 98,5 mm. | Fi.Cp38I |
| 50 PLN | |
9648 |
1921 kartka z Pokrzydowa 14.11.21 do Niemiec. | Fi.Cp39 |
| 15 PLN | |
9649 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm. | Fi.Cp39I |
| 50 PLN | |
9650 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 98,5 mm. | Fi.Cp40I |
| 50 PLN | |
9651 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 96,5 mm, karta z tyłu zapisana. | Fi.Cp40II |
| 40 PLN | |
9652 |
1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
9653 |
1922 kartka z Mogilna 23.4.22 do Niemiec. | Fi.Cp39 |
| 15 PLN | |
9654 |
1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina. | Fi.Ct7 |
| 50 PLN | |
9655 |
1923 dowód nadania telegramu. | Fi.Ct9 |
| 80 PLN | |
9656 |
1926 całostka z sygnatirą Nr 464. | Fi.Cp43I |
| 310 PLN SOLD | |
9657 |
1926 całostka z sygnaturą P.Z.G. No 76 - 10.000.000 -26. | Fi.Cp43I |
| 55 PLN SOLD | |
9658 |
1926 kartka do obrotu zagranicznego. | Fi.Cp45 |
| 50 PLN | |
9659 |
1926 Kolumna Zygmunta, 20 gr., brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta wysłana 23.VII.1934 z Iłży do Rembertowa. | Fi.Cp45Is |
| 60 PLN | |
9660 |
1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia. | Fi.Cp45I |
| 25 PLN | |
9661 |
1927 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-927. | Fi.Cp47 |
| 410 PLN SOLD | |
9662 |
1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium. | Fi.Cp45 |
| 25 PLN | |
9663 |
1928 Henryk Sienkiewicz, całostka bez hasła propagandowego, sygnatura II-1928. | Fi.Cp48 |
| 40 PLN SOLD | |
9664 |
1928 Henryk Sienkiewicz, całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą I-1931. | Fi.Cp48I |
| 190 PLN SOLD | |
9665 |
1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928 bez hasła propagandowego. | Fi.Cp49 |
| 150 PLN SOLD | |
9666 |
| 150 PLN | |
9667 |
1931 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą XI-1931 i hasłem propagandowym G, niewielkie praktycznie niewidoczne naddarcie u dołu. | Fi.Cp49I |
| 250 PLN SOLD | |
9668 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN SOLD | |
9669 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 140 PLN SOLD | |
9670 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, całostka załamana, jak na ilustracji. | Fi.Cp50I |
| 140 PLN SOLD | |
9671 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik minimalny ślad po zmoczeniu. | Fi.Cp50I |
| 105 PLN SOLD | |
9672 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6 - Wilno, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 140 PLN SOLD | |
9673 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8 - Wilno, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN | |
9674 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 140 PLN SOLD | |
9675 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN SOLD | |
9676 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 140 PLN SOLD | |
9677 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik. | Fi.Cp50I |
| 140 PLN SOLD | |
9678 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 140 PLN SOLD | |
9679 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27 - Hel, sygnatura VIII-1931, stan dobry - niewielkie uszkodzenia narożników. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
9680 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN SOLD | |
9681 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieznacznie zaokrąglone narożniki. | Fi.Cp50I |
| 105 PLN SOLD | |
9682 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura VIII-1931, stan dobry - minimalnie uszkodzenia narożników. | Fi.Cp50I |
| 105 PLN SOLD | |
9683 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931, kartka z treścią pisaną po hebrajsku. | Fi.Cp50I |
| 60 PLN | |
9684 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN SOLD | |