Auction 38. Postal stationery

9645

1920 kartka z hasłem propagandowym E.

Fi.Cp35II
80 PLN
9646

1920 dowód nadania telegramu.

Fi.Ct4
150 PLN
9647

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 2 mk, długość napisu 98,5 mm.

Fi.Cp38I
50 PLN
9648

1921 kartka z Pokrzydowa 14.11.21 do Niemiec.

Fi.Cp39
15 PLN
9649

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm.

Fi.Cp39I
50 PLN
9650

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 98,5 mm.

Fi.Cp40I
50 PLN
9651

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 96,5 mm, karta z tyłu zapisana.

Fi.Cp40II
40 PLN
9652

1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego.

Fi.Cp41
80 PLN
9653

1922 kartka z Mogilna 23.4.22 do Niemiec.

Fi.Cp39
15 PLN
9654

1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina.

Fi.Ct7
50 PLN
9655

1923 dowód nadania telegramu.

Fi.Ct9
80 PLN
9656

1926 całostka z sygnatirą Nr 464.

Fi.Cp43I
310 PLN
9657

1926 całostka z sygnaturą P.Z.G. No 76 - 10.000.000 -26.

Fi.Cp43I
55 PLN
9658

1926 kartka do obrotu zagranicznego.

Fi.Cp45
50 PLN
9659

1926 Kolumna Zygmunta, 20 gr., brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta wysłana 23.VII.1934 z Iłży do Rembertowa.

Fi.Cp45Is
60 PLN
9660

1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia.

Fi.Cp45I
25 PLN
9661

1927 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-927.

Fi.Cp47
410 PLN
9662

1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium.

Fi.Cp45
25 PLN
9663

1928 Henryk Sienkiewicz, całostka bez hasła propagandowego, sygnatura II-1928.

Fi.Cp48
40 PLN
9664

1928 Henryk Sienkiewicz, całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą I-1931.

Fi.Cp48I
190 PLN
9665

1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928 bez hasła propagandowego.

Fi.Cp49
150 PLN
9666

Fi.Cp49
150 PLN
9667

1931 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą XI-1931 i hasłem propagandowym G, niewielkie praktycznie niewidoczne naddarcie u dołu.

Fi.Cp49I
250 PLN
9668

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
9669

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
140 PLN
9670

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, całostka załamana, jak na ilustracji.

Fi.Cp50I
140 PLN
9671

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik minimalny ślad po zmoczeniu.

Fi.Cp50I
105 PLN
9672

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6 - Wilno, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
140 PLN
9673

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8 - Wilno, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
9674

Fi.Cp50I
140 PLN
9675

Fi.Cp50I
160 PLN
9676

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
140 PLN
9677

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik.

Fi.Cp50I
140 PLN
9678

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
140 PLN
9679

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27 - Hel, sygnatura VIII-1931, stan dobry - niewielkie uszkodzenia narożników.

Fi.Cp50I
100 PLN
9680

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
9681

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieznacznie zaokrąglone narożniki.

Fi.Cp50I
105 PLN
9682

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura VIII-1931, stan dobry - minimalnie uszkodzenia narożników.

Fi.Cp50I
105 PLN
9683

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931, kartka z treścią pisaną po hebrajsku.

Fi.Cp50I
60 PLN
9684

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN