The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 33. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
5315

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
40 PLN
SOLD
5316

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, bardzo duże ubytki gumy, gwarancja Ways.

Fi.21
Mi.21 
10 PLN
5317

1918 drugie wydanie lubelskie, miejscowy list polecony z Piotrkowa 10.I.19, na odwrocie stempel odbiorczy Piotrków 11.I.19, opłata 73 hal. zamiast obowiązujących 50 hal. za taki list, gwarancja Mikulski.

Fi.21, 23, 25
Mi.21, 23, 25I 
1 750 PLN
5318

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja Miszczak.

Fi.21 B15
Mi.21 
200 PLN
5319

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.21 No
Mi.21 K 
115 PLN
SOLD
5320

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak.

Fi.22a
Mi.22a 
80 PLN
5321

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
5322

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
25 PLN
SOLD
5323

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
100 PLN
5324

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
30 PLN
5325

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
10 PLN
5326

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklatschem z błędem z poz. 41 "zniekształcony orzeł", gwarancja.

Fi.22a B4
Mi.22b 
180 PLN
5327

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a 
80 PLN
5328

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja Berbeka.

Fi.22a B4
Mi.22a 
30 PLN
SOLD
5329

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
250 PLN
5330

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym z poz.42, bardzo ładny stan, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
360 PLN
SOLD
5331

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
600 PLN
5332

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
20 PLN
5333

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
600 PLN
5334

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem na zagiętym papierze - rozsunięty nadruk i spektakularnym podwójnym Abklatschem, unikalne, fotoatest.

Fi.22b
Mi.22b 
8 000 PLN
5335

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym z poz.44, bardzo ładny stan, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.22b No
Mi.22b K 
800 PLN
5336

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 41 z najbardziej wyróżniającym się błędem tego wydania "zniekształcony orzeł i brak lewej gwiazdki", naturalne zmarszczenie w papierze widoczne pod gwarancją, bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b No B4
Mi.22b K 
2 000 PLN
SOLD
5337

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
40 PLN
5338

1918 drugie wydanie lubelskie, niewielkie załamania widoczne w narożniku od strony gumy, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
5339

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23B 
100 PLN
5340

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
40 PLN
5341

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
220 PLN
5342

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

Fi.23b
Mi.23B 
60 PLN
5343

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk z poz. 41 "uszkodzona lewa gwiazdka", ząbkowanie 11,5, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23b B
Mi.23B 
120 PLN
SOLD
5344

1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem z poz. 13-14, lewy znaczek z dużymi usterkami w nadruku POCZTA POLSKA, gwarancja Krawczyk, Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
100 PLN
5345

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
5346

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
5347

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
5348

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
25 PLN
5349

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z usterką nadruku "uszkodzone prawe ramie litery T", gwarancja Miszczak.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
SOLD
5350

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
5351

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
25 PLN
5352

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z nadrukami z poz. 21/32, gwarancja i opis uszkodzeń nadruku Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
100 PLN
5353

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
25 PLN
5354

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1/22, gwarancja i opis uszkodzeń nadruku Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
100 PLN
SOLD