The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 33. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
5435

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.32I B1
Mi.31 
300 PLN
5436

1919 wydanie krakowskie, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", znaczek z błędem postfrisch, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B1
Mi.31 
450 PLN
5437

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 41 z błędem "otwarte O w POCZTA u góry", gwarancja Mikstein i z oznaczeniem pozycji.

Fi.32I B10
Mi.31 
270 PLN
SOLD
5438

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" i usterką otwarte O w POCZTA, gwarancja Mikstein,.

Fi.32I B2
Mi.31 
1 000 PLN
SOLD
5439

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.32II
Mi.31 
350 PLN
5440

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
380 PLN
5441

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
500 PLN
5442

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 48, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

Fi.32II
Mi.31 
150 PLN
5443

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 48, gwarancja Schmutz.

Fi.33
Mi.32 
1 000 PLN
5444

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 69, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.33
Mi.32 
1 800 PLN
SOLD
5445

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 58, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.33
Mi.32 
1 000 PLN
5446

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.10, gwarancja i opis Sutcliffe.

Fi.33
Mi.32 
1 000 PLN
5447

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.33
Mi.32 
1 000 PLN
5448

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.33 B1
Mi.32 
1 800 PLN
5449

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", minimalny ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.33 B1
Mi.32 
1 800 PLN
5450

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek zamiast rombu", znaczek z gumą prążkowaną poziomo - prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz z tym błędem, stan idealny, gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.33 B2
Mi.32 
6 800 PLN
SOLD
5451

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 96, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

Fi.34
Mi.33 
140 PLN
5452

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką", stan idealny, gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Fi.34 B
Mi.33 
360 PLN
SOLD
5453

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 5 z błędem "cienkie Z", praktycznie postfrisch - cień po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34 B1
Mi.33 
240 PLN
5454

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", ledwo widoczny ślad po podlepce, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.34 B1
Mi.33 
250 PLN
5455

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy I z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", znaczek z błędem w doskonałym stanie - postfrisch, gwarancja Mikstein.

Fi.34 B3
Mi.33 
1 350 PLN
SOLD
5456

1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan - prawie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja Ryblewski.

Fi.34 B3
Mi.33 
1 000 PLN
5457

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 37, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
75 PLN
SOLD
5458

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
65 PLN
SOLD
5459

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.35 B1
Mi.34 
100 PLN
5460

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, pozostałości dwóch podlepek, gwarancja Jungjohann i z oznaczeniem Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
550 PLN
5461

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą z poz.3, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.36
Mi.35 
1 250 PLN
5462

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
300 PLN
5463

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 96 - uszkodzone P w POCZTA, gwarancja Wiatrowski, Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
600 PLN
5464

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein.

Fi.38
Mi.48 
25 PLN
5465

1919 wydanie krakowskie, list opłacony znaczkiem za 25/80 hal., wysłany 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Falkowski.

Fi.38
Mi.48 
320 PLN
5466

1919 wydanie krakowskie, znaczek kasowany.

Fi.38
Mi.48 
10 PLN
5467

1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterką wyrostek przy lewej nóżce A w POCZTA, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48 
60 PLN
5468

1919 wydanie krakowskie, znaczek na wycinku z przekazu pieniężnego z urzędu pocztowego Kraków 10.

Fi.38
Mi.48 
60 PLN
5469

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.38No
Mi.48K 
2 400 PLN
5470

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.38 No
Mi.48 K 
350 PLN
5471

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski, Schmutz.

Fi.38 No
Mi.48 K 
250 PLN
SOLD
5472

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formy IIB poz. 97, gwarancja Schmutz.

Fi.39
Mi.37 
700 PLN
5473

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z poz.9, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz.

Fi.39
Mi.38 
720 PLN
SOLD
5474

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 45, fotoatest Kronenberg.

Fi.39a
Mi.37 
1 100 PLN