Auction 32. Postal stationery

3863

1937 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: IX-1936 I, X-1937 J, X-1937 I.

Fi.Cp73
15 PLN
3864

Fi.Cp74
60 PLN
3865

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp76
20 PLN
3866

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp76
20 PLN
3867

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 31.

Fi.Cp76
45 PLN
3868

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp76
45 PLN
3869

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp76
45 PLN
3870

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27.

Fi.Cp76
25 PLN
3871

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp77
100 PLN
3872

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 25, minimalnie złamany dolny lewy narożnik, ledwie widoczne plamki na froncie i odwrocie.

Fi.Cp77
50 PLN
3873

1938 list z Chełmna 30.12.38 do Torunia.

Fi.Ck10
10 PLN
3874

1938 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: X-1937 H, VI-1938 I, X-1937 I.

Fi.Cp78
10 PLN
3875

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura VI-1938.

Fi.Cp78I
15 PLN
3876

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, stempel Gimnazjum Kupieckiego w Toruniu przy Lidze Morskiej i Kolonialnej.

Fi.Cp80
10 PLN
3877

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
10 PLN
3878

Fi.Cp81
10 PLN
3879

1938 kartka z Grodna 30.VIII.39 do Dobryszew, sygnatura X-1938 i hasło propagandowe O.

Fi.Cp81
10 PLN
3880

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp81
9 PLN
3881

1938 całostka z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym U.

Fi.Cp82A
9 PLN
3882

1938 całostka z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym W.

Fi.Cp82B
9 PLN
3883

1938 kartka z sygnaturą X-1938 500.000.

Fi.Cp84
20 PLN
3884

1938 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 59, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp86
13 PLN
3885

1938 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin.

Fi.Cp87
250 PLN
3886

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 39.

Fi.Cp87
100 PLN
3887

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

Fi.Cp87
100 PLN
3888

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 28.

Fi.Cp87
100 PLN
3889

1939 kartka z Ryczywołu 7.3.39 do Niemiec, całostka z sygnaturą XI-1936.

Fi.Cp75
30 PLN
3890

Fi.Cp86
120 PLN
3891

1939 kartka wysłana z Warszawy 14.VII.39, całostka z ilustracją 63 - o tematyce PCK.

Fi.Cp86
120 PLN
3892

1939 kartka wysłana z Skoczowa 20.IV.39, całostka z ilustracją 61 - o tematyce PCK.

Fi.Cp86
160 PLN
3893

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 29, wysłana z Kazimierza 8.VIII.39, treść w języku hebrajskim.

Fi.Cp88
54 PLN
3894

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 6.

Fi.Cp88
30 PLN
3895

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 32.

Fi.Cp88
30 PLN
3896

1939 kartka z Wielkiego Komorska 4.8.39 do Torunia, ilustracja 23.

Fi.Cp88
60 PLN
3897

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 2.

Fi.Cp88
30 PLN
3898

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 1, niewielkie plamy na odwrocie.

Fi.Cp88
25 PLN
3899

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 21, praktycznie niewidoczne naddarcie (4mm) w górnym prawym rogu.

Fi.Cp88
25 PLN
3900

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 3.

Fi.Cp88
30 PLN
3901

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 4.

Fi.Cp88
27 PLN
3902

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 5.

Fi.Cp88
25 PLN