The new auction will start soon

Auction 32. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
3823

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 27.

Fi.Cp56
90 PLN
3824

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 28, lekko przyżółcone brzegi - jak na ilustracji.

Fi.Cp57
80 PLN
3825

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym J.

Fi.Cp59
20 PLN
3826

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp59
20 PLN
3827

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią, plama po zmoczeniu (słabo widoczna) na odwrocie kartki na odpowiedź.

Fi.Cp60
150 PLN
3828

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2, nadruk typ I.

Fi.Cp61
50 PLN
3829

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I.

Fi.Cp61
50 PLN
3830

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
25 PLN
3831

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą ilustracją 11, nadruk typ I, narożniki nie idealne.

Fi.Cp62I
130 PLN
SOLD
3832

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ II.

Fi.Cp63
50 PLN
3833

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18, nadruk typ II.

Fi.Cp63
50 PLN
3834

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25, nadruk typ II.

Fi.Cp63
50 PLN
3835

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27, nadruk typ II.

Fi.Cp63
50 PLN
3836

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14, nadruk typ II.

Fi.Cp63II
30 PLN
3837

1934 pięć kartek kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: VIII-1935 I, VIII-1935 J, VIII-1934 J, VIII-1934 H, XI-1932 F, jedna kartka - pierwsza widoczna na ilustracji nieznacznie uszkodzona z lewej strony.

Fi.Cp64
40 PLN
3838

1934 kartka z Torunia z sygnaturą XII-1934 i hasłem propagandowym K.

Fi.Cp65A
40 PLN
3839

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 5.

Fi.Cp68
50 PLN
3840

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3.

Fi.Cp68
25 PLN
3841

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 6.

Fi.Cp68
25 PLN
SOLD
3842

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21.

Fi.Cp68
25 PLN
3843

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 30.

Fi.Cp68
25 PLN
SOLD
3844

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp68
25 PLN
3845

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 11.

Fi.Cp68
25 PLN
SOLD
3846

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp68
25 PLN
3847

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32.

Fi.Cp68
25 PLN
3848

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 22 wysłana z Podgórza k/Torunia.

Fi.Cp68
25 PLN
SOLD
3849

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp68
25 PLN
3850

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 31.

Fi.Cp68
50 PLN
3851

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 15.

Fi.Cp68
50 PLN
3852

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp68
50 PLN
3853

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 15.

Fi.Cp68
50 PLN
3854

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32.

Fi.Cp68
50 PLN
3855

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 25.

Fi.Cp68
50 PLN
3856

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 22.

Fi.Cp68
50 PLN
3857

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 18.

Fi.Cp68
50 PLN
3858

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 7.

Fi.Cp68
50 PLN
3859

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp68
80 PLN
3860

1935 pięć kartek kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: V-1938 H, IX-1935 J, V-1936 J, I-1936 I, V-1936 H.

Fi.Cp70
20 PLN
SOLD
3861

1937 miejscowy list z Torunia 17.VIII.37, koperta z sygnaturą V-1937.

Fi.Ck7
10 PLN
3862

1937 list z Helu do Torunia.

Fi.Ck8
10 PLN