Auction 29. Postal stationery

10676

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp57
50 PLN
10677

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 25.

Fi.Cp57
50 PLN
10678

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 6.

Fi.Cp57
50 PLN
10679

Fi.Cp57
45 PLN
10680

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp60
150 PLN
10681

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
100 PLN
10682

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3, nadruk typ III, cyfra "1" spłaszczona od góry.

Fi.Cp62III
100 PLN
10683

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 18 - Trzy Marie u grobu; karta wysłana 13.I.1935 z Krynicy Zdroju, minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp63
45 PLN
10684

Fi.Cp63
50 PLN
10685

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp63
90 PLN
10686

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22.

Fi.Cp63
50 PLN
10687

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp63
60 PLN
10688

1934 podwójna całostka o sygnaturze XII-1934, z hasłem propagandowym, wysłana 9.XII.1935 z miejscowości Rubieżewicze.

Fi.Cp65
150 PLN
10689

1934 wydanie z wartością dostosowaną do nowej taryfy pocztowej, karta 25 gr., sygnatura IX-1934, wysłana 5.VII.1937 z Warszawy do miejscowości Dobre koło Nieszawy.

Fi.Cp66
70 PLN
10690

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3.

Fi.Cp68
130 PLN
10691

1937 Koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia.

Fi.Ck10
50 PLN
10692

Fi.Ck9
25 PLN
10693

Fi.Cp68
50 PLN
10694

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21.

Fi.Cp68
72 PLN
10695

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp68
80 PLN
10696

1937 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym N, ledwie widoczne ślady po zmoczeniu na dole kartki.

Fi.Cp72
13 PLN
10697

1937 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
80 PLN
10698

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 10.

Fi.Cp76
100 PLN
10699

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 24.

Fi.Cp76
46 PLN
10700

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 30.

Fi.Cp76
60 PLN
10701

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju".

Fi.Cp77
150 PLN
10702

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 6.

Fi.Cp77
120 PLN
10703

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32.

Fi.Cp77
120 PLN
10704

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 17.

Fi.Cp77
120 PLN
10705

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 22.

Fi.Cp77
120 PLN
10706

Fi.Cp77
120 PLN
10707

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 2, dwie małe podlepki na odwrocie.

Fi.Cp77
100 PLN
10708

Fi.Cp77
120 PLN
10709

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

Fi.Co86
45 PLN
10710

1938 kartka z opłaconą odpowiedzią do Komitetu Krzyża i Medalu Niepodległości w sprawie przyznania nadawcy medalu.

Fi.Cp74
120 PLN
10711

1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp78
15 PLN
10712

1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J.

Fi.Cp78
15 PLN
10713

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura (VI-1938); przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78I
12 PLN
10714

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
10 PLN
10715

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938).

Fi.Cp80
30 PLN