10676 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp57 |
| 50 PLN SOLD | |
10677 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 25. | Fi.Cp57 |
| 50 PLN SOLD | |
10678 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp57 |
| 50 PLN SOLD | |
10679 |
| 45 PLN SOLD | |
10680 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp60 |
| 150 PLN | |
10681 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27, nadruk typ I. | Fi.Cp61I |
| 100 PLN SOLD | |
10682 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3, nadruk typ III, cyfra "1" spłaszczona od góry. | Fi.Cp62III |
| 100 PLN SOLD | |
10683 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 18 - Trzy Marie u grobu; karta wysłana 13.I.1935 z Krynicy Zdroju, minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp63 |
| 45 PLN | |
10684 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 4 - Hołd trzech króli - jeden z królów; karta wysłana 5.II.1935 z miejscowości Oksa do Kielc. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
10685 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp63 |
| 90 PLN SOLD | |
10686 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN SOLD | |
10687 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp63 |
| 60 PLN SOLD | |
10688 |
1934 podwójna całostka o sygnaturze XII-1934, z hasłem propagandowym, wysłana 9.XII.1935 z miejscowości Rubieżewicze. | Fi.Cp65 |
| 150 PLN | |
10689 |
1934 wydanie z wartością dostosowaną do nowej taryfy pocztowej, karta 25 gr., sygnatura IX-1934, wysłana 5.VII.1937 z Warszawy do miejscowości Dobre koło Nieszawy. | Fi.Cp66 |
| 70 PLN | |
10690 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3. | Fi.Cp68 |
| 130 PLN SOLD | |
10691 |
1937 Koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
10692 |
1937 Koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku. | Fi.Ck9 |
| 25 PLN SOLD | |
10693 |
1937 M/S Piłsudski, karta z ilustracją OPATÓW - Brama Warszawska, wysłana 12.VII z Krakowa do Warszawy. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
10694 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21. | Fi.Cp68 |
| 72 PLN SOLD | |
10695 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN | |
10696 |
1937 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym N, ledwie widoczne ślady po zmoczeniu na dole kartki. | Fi.Cp72 |
| 13 PLN SOLD | |
10697 |
1937 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp74 |
| 80 PLN SOLD | |
10698 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 10. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SOLD | |
10699 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 24. | Fi.Cp76 |
| 46 PLN SOLD | |
10700 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp76 |
| 60 PLN SOLD | |
10701 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju". | Fi.Cp77 |
| 150 PLN | |
10702 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN SOLD | |
10703 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN SOLD | |
10704 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 17. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN SOLD | |
10705 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN SOLD | |
10706 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 10. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
10707 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 2, dwie małe podlepki na odwrocie. | Fi.Cp77 |
| 100 PLN SOLD | |
10708 |
| 120 PLN | |
10709 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51. | Fi.Co86 |
| 45 PLN | |
10710 |
1938 kartka z opłaconą odpowiedzią do Komitetu Krzyża i Medalu Niepodległości w sprawie przyznania nadawcy medalu. | Fi.Cp74 |
| 120 PLN | |
10711 |
1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN SOLD | |
10712 |
1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN | |
10713 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura (VI-1938); przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78I |
| 12 PLN | |
10714 |
| 10 PLN | |
10715 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938). | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |