10876 |
1948 zamek w Lanckronie, kartka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 80 PLN SOLD | |
10877 |
1948 całostka z ilustracją 17, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp106 |
| 10 PLN | |
10878 |
1948 minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp108 |
| 10 PLN | |
10879 |
1949 całostka z sygnaturą II.50, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp109I |
| 10 PLN SOLD | |
10880 |
1949 Bolesław Bierut, bez napisu propagandowego, sygnatura II.50. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN | |
10881 |
1949 całostka z sygnaturą VI.49 i hasłem propagandowym 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp109II |
| 10 PLN | |
10882 |
| 15 PLN SOLD | |
10883 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp111 |
| 25 PLN SOLD | |
10884 |
| 25 PLN | |
10885 |
| 25 PLN | |
10886 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 5, uszkodzone A w NADAWCA i brak ":" po NADAWCA, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp112III |
| 22 PLN SOLD | |
10887 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 4, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp112III |
| 15 PLN | |
10888 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp113 |
| 22 PLN SOLD | |
10889 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp115 |
| 25 PLN | |
10890 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, wysłana 11.I.1950 z miejscowości Cieplice Śląskie Zdrój do Warszawy; nieznacznie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
10891 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet czterech całostek z widokami w różnych barwach. | Fi.Cp 117 a-d |
| 70 PLN SOLD | |
10892 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp118 |
| 500 PLN | |
10893 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp119I |
| 15 PLN | |
10894 |
1949 Wydanie prowizoryczne, drugostronna przebitka nadruku (abklatsch) !!! - karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7, hasło propagandowe 16b; sygnatura VIII.47. | Fi.Cp119II |
| 500 PLN | |
10895 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 14. | Fi.Cp121 |
| 32 PLN SOLD | |
10896 |
| 32 PLN SOLD | |
10897 |
| 32 PLN SOLD | |
10898 |
| 32 PLN SOLD | |
10899 |
| 32 PLN SOLD | |
10900 |
| 32 PLN SOLD | |
10901 |
| 32 PLN SOLD | |
10902 |
| 32 PLN SOLD | |
10903 |
| 32 PLN SOLD | |
10904 |
| 32 PLN SOLD | |
10905 |
| 32 PLN SOLD | |
10906 |
| 35 PLN SOLD | |
10907 |
| 32 PLN SOLD | |
10908 |
| 35 PLN | |
10909 |
| 32 PLN SOLD | |
10910 |
| 32 PLN SOLD | |
10911 |
| 35 PLN SOLD | |
10912 |
| 32 PLN SOLD | |
10913 |
| 32 PLN SOLD | |
10914 |
| 32 PLN SOLD | |
10915 |
| 35 PLN SOLD | |