Auction 29. Postal stationery

10876

1948 zamek w Lanckronie, kartka ilustrowana.

Fi.Cp105
80 PLN
10877

1948 całostka z ilustracją 17, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp106
10 PLN
10878

1948 minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp108
10 PLN
10879

1949 całostka z sygnaturą II.50, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp109I
10 PLN
10880

1949 Bolesław Bierut, bez napisu propagandowego, sygnatura II.50.

Fi.Cp109I
15 PLN
10881

1949 całostka z sygnaturą VI.49 i hasłem propagandowym 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp109II
10 PLN
10882

Fi.Cp109II
15 PLN
10883

1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp111
25 PLN
10884

Fi.Cp111
25 PLN
10885

Fi.Cp111
25 PLN
10886

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 5, uszkodzone A w NADAWCA i brak ":" po NADAWCA, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp112III
22 PLN
10887

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 4, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp112III
15 PLN
10888

Fi.Cp113
22 PLN
10889

Fi.Cp115
25 PLN
10890

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, wysłana 11.I.1950 z miejscowości Cieplice Śląskie Zdrój do Warszawy; nieznacznie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp117
30 PLN
10891

1949 wydanie prowizoryczne, komplet czterech całostek z widokami w różnych barwach.

Fi.Cp 117 a-d
70 PLN
10892

1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp118
500 PLN
10893

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp119I
15 PLN
10894

1949 Wydanie prowizoryczne, drugostronna przebitka nadruku (abklatsch) !!! - karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7, hasło propagandowe 16b; sygnatura VIII.47.

Fi.Cp119II
500 PLN
10895

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 14.

Fi.Cp121
32 PLN
10896

Fi.Cp121
32 PLN
10897

Fi.Cp121
32 PLN
10898

Fi.Cp121
32 PLN
10899

Fi.Cp121
32 PLN
10900

Fi.Cp121
32 PLN
10901

Fi.Cp121
32 PLN
10902

Fi.Cp121
32 PLN
10903

Fi.Cp121
32 PLN
10904

Fi.Cp121
32 PLN
10905

Fi.Cp121
32 PLN
10906

Fi.Cp121
35 PLN
10907

Fi.Cp121
32 PLN
10908

Fi.Cp121
35 PLN
10909

Fi.Cp121
32 PLN
10910

Fi.Cp121
32 PLN
10911

Fi.Cp121
35 PLN
10912

Fi.Cp121
32 PLN
10913

Fi.Cp121
32 PLN
10914

Fi.Cp121
32 PLN
10915

Fi.Cp121
35 PLN