Auction 18. Postal stationery

6819

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
6820

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
6821

1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
6822

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VII.52.

Fi.Cp 125
30 PLN
6823

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VII.52.

Fi.Cp 125
35 PLN
6824

1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VII.52.

Fi.Cp 125
30 PLN
6825

1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja.

Fi.Cp 126
35 PLN
6826

1951 całostka z okazji tygodnia młodzieży.

Fi.Cp 126
10 PLN
6827

1951 całostka z okazji festiwalu młodzieży.

Fi.Cp 128
15 PLN
6828

1951 całostka z okazji powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
15 PLN
6829

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł).

Fi.Cp125-130
120 PLN
6830

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51 i usterką "uszkodzone e w niezwyciężony", gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
6831

1952 całostka z hasłem 20b.

Fi.Cp 133
20 PLN
6832

1952 całostka z hasłem 18b, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
15 PLN
6833

1952 całostka z hasłem 19, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
15 PLN
6834

1952 całostka z hasłem 20b, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
15 PLN
6835

1952 całostka z hasłem 21c, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
15 PLN
6836

1952 całostka z hasłem 22, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
20 PLN
6837

1952 całostka z hasłem 23, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
15 PLN
6838

1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
6839

1952 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
6840

1952 całostka z hasłem 20b i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
6841

1952 całostka z hasłem 21c i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
6842

1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
6843

1952 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
6844

1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VII.52.

Fi.Cp 131
95 PLN
6845

1952 całostka z hasłem 20b i sygnaturą VII.52.

Fi.Cp 131
55 PLN
6846

1952 całostka z hasłem 22 i sygnaturą V.52.

Fi.Cp 131
25 PLN
6847

1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą V.52.

Fi.Cp 131
25 PLN
6848

1952 całostka z hasłem 21b i 23 i sygnaturą III.52.

Fi.Cp 132
30 PLN
6849

1952 całostka z hasłem 19 i 18b i sygnaturą III.52.

Fi.Cp 132
30 PLN
6850

1952 całostka z hasłem 19 i 23 i sygnaturą III.52.

Fi.Cp 132
30 PLN
6851

1952 całostka z hasłem 22 i 23 i sygnaturą III.52.

Fi.Cp 132
30 PLN
6852

1952 całostka z hasłem 21c.

Fi.Cp 133
20 PLN
6853

1952 całostka z hasłem 22.

Fi.Cp 133
20 PLN
6854

1952 całostka z hasłem 23.

Fi.Cp 133
20 PLN
6855

1952 całostka z hasłem 19.

Fi.Cp 133
20 PLN
6856

1952 całostka z hasłem 18b.

Fi.Cp 133
20 PLN
6857

Fi.Ck14ya
30 PLN
6858

Fi.Ck14ya
30 PLN