Auction 18. Postal stationery

6579

1918 całosta wydania prowizorycznego warszawskiego.

Fi.Cp 1 I
40 PLN
6580

1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym, błąd nadruku "niedobity środek belki zakrywającej dolny napis".

Fi.Cp4
250 PLN
6581

Fi.Cp4
180 PLN
6582

1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym.

Fi.Cp4
60 PLN
6583

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135 na kartonie ciemnopiaskowym szorstkim z usterką "ścieniałe Z w POCZTA", czysta.

Fi.Cp19II
150 PLN
6584

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs 4II
30 PLN
6585

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 121 - brak rombu.

Fi.Cp 16IIx
60 PLN
6586

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 86.

Fi.Cp 16IIx
50 PLN
6587

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135 z usterką nadruku "nóżka litery P w POCZTA wyszczerbiona pod brzuszkiem", czysta.

Fi.Cp19II
120 PLN
6588

1919 wydanie krakowskie, sekretnik ze beleczką zamiast ornamentu - nadruk typu 19, grzecznościowo nadany w Krakowie.

Fi.Cs4IIIs
160 PLN
6589

1920 całostka wysłana z Poznania do Wrocławia.

Fi.Cp 30
20 PLN
6590

1920 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp 37
50 PLN
6591

1921 całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
60 PLN
6592

Fi.Cp 41
50 PLN
6593

1921 całostka z Krakowa do Niemiec, niedobita trzecia linia adresu.

Fi.Cp 38
10 PLN
6594

1921 całostka wysłana z Leszna do Niemiec.

Fi.Cp 35
20 PLN
6595

1921 karta podwójna 8 + 8 mk, czysta.

Fi.Cp41
80 PLN
6596

1931 całostka z ilustracją nr 6, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
135 PLN
6597

1931 całostka z ilustracją nr 5, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
155 PLN
6598

1931 całostka z ilustracją nr 4, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
145 PLN
6599

1931 całostka z ilustracją nr 3, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
135 PLN
6600

1931 całostka z ilustracją nr 26, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
35 PLN
6601

1931 całostka z ilustracją nr 28, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
165 PLN
6602

Fi.Cp 50IIb
135 PLN
6603

1931 całostka z ilustracją nr 25, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
150 PLN
6604

1931 całostka z ilustracją nr 22, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
165 PLN
6605

1931 całostka z ilustracją nr 21, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
135 PLN
6606

1931 całostka z ilustracją nr 15, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
135 PLN
6607

1931 całostka z ilustracją nr 14, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
155 PLN
6608

1931 całostka z ilustracją nr 11, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
160 PLN
6609

1931 całostka z ilustracją nr 9, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
140 PLN
6610

1931 całostka z ilustracją nr 8, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer.

Fi.Cp 50IIb
140 PLN
6611

1932 całostka z obiegu ze stemplem dopłaty.

Fi.Cp Cp 49A
50 PLN
6612

1932 Druk w sprawach żywnościowych, wysłany 11.X.33 z Łodzi, z obiegu rzadki, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp53
200 PLN
6613

1933 całostka wydania przedrukowego z usterką "uszkodzone trzecie 0 w cyfrze 5.000.000", wirnik LOPP.

Fi.Cp 58
25 PLN
6614

1937 całostka z ilustracją wnętrza chaty góralskiej.

Fi.Cp 77
100 PLN
6615

1937 całostka z ilustracją Głuchowa.

Fi.Cp 76
40 PLN
6616

1937 całostka ilustrowana z widokiem Grodna.

Fi.Cp 76
45 PLN
6617

1937 całostka z ilustracją Śląsk.

Fi.Cp 77
100 PLN
6618

Fi.Ck4
25 PLN