Auction 18. Postal stationery

6779

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, plama w prawym dolnym rogu, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
6780

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
6781

1950 cacłostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
6782

Fi.Cp 121 I
150 PLN
6783

Fi.Cp 121 I
150 PLN
6784

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 21, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
6785

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 15, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
150 PLN
6786

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 22, gwarancja.

Fi.Cp 119 II
80 PLN
6787

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 23a, gwarancja.

Fi.Cp 124
40 PLN
6788

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 9, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
6789

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
6790

Fi.Cp 124
50 PLN
6791

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 12, gwarancja.

Fi.Cp 124
150 PLN
6792

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 5, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
6793

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
6794

Fi.Cp 124
50 PLN
6795

1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 124
20 PLN
6796

1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzona litera t w słowie fundament, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
6797

1950 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 124
20 PLN
6798

1950 całostka z hasłem 20a i sygnaturą VI.50, nieznaczne plamy po zamoczeniu narożników.

Fi.Cp 124
20 PLN
6799

1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 124
20 PLN
6800

1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50 wadliwie cięta z usterką - kropka nad T w KARTKA, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
6801

1950 całosttka wydania obiegowego.

Fi.Cp 123
20 PLN
6802

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 23b, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
6803

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
6804

Fi.Cp 110
160 PLN
6805

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 2, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
6806

1951 całostka z ilustracją do przesłania życzeń pierwszomajowych.

Fi.Cp 127
15 PLN
6807

1951 całostka wydania obiegowego.

Fi.Cp 130
10 PLN
6808

1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg.

Fi.Cp 130
50 PLN
6809

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
15 PLN
6810

1951 całostka z hasłem 20a i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
15 PLN
6811

1951 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
15 PLN
6812

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
15 PLN
6813

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzone l w słowie polskiego, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
6814

1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
6815

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51, zagięty lewy górny róg.

Fi.Cp 125
25 PLN
6816

1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i usterką - uszkodzona litera k w słowie pocisk, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
6817

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
6818

1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i z usterką - uszkodzone litery ac w słowie podżegaczom, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN