The auction will end on 02.12.2024
The auction ends in:

Current auction Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
70126

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek.

Fi.20a
Mi.20A
120 PLN
Bid
70127

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.20a
Mi.20A
250 PLN
Bid
70128

1918 drugie wydanie lubelskie, ząbkowanie 12 3/4 z pozycji 20, gwarancja z opisem.

Fi.20a
Mi.20a
185 PLN
Bid
70129

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz w bardzo dobry stan zachowania, ząbkowanie ZL12¾, gwarancja (oznaczone błędy; B1 i B2).

Fi.20a ark.
Mi.20a
10 000 PLN
Bid
70130

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z rzadszym ząbkowaniem liniowym 11,5 i ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku (Fi.585.-), ładny stan zachowania, sygnowany Kronenberg, gwarancja, oznaczenie i skrócony atest Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20
450 PLN
Bid
70131

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją 11½, gwarancja i oznaczenie Jendroszek.

Fi.20b
Mi.20B
400 PLN
Bid
70132

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
Bid
70133

1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann.

Fi.21
Mi.21
50 PLN
Bid
70134

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Puchała.

Fi.21
Mi.21
25 PLN
Bid
70135

1918 drugie wydanie lubelskie, pół arkusza z nadrukami nowej wartości 3 hal. z poz. 1/45, znaczki z lewej kolumny z brzegowymi uszkodzeniami nadruku.

Fi.21
Mi.21
620 PLN
Bid
70136

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
Bid
70137

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
50 PLN
Bid
70138

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku - brzeg formy odbił się na znaczku, lekkie zmatowienie po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.21
80 PLN
Bid
70139

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.100.-), sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.21 No
80 PLN
Bid
70140

1918 drugie wydanie lubelskie, arkusz znaczka za 3/15 hal. w bardzo dobrym stanie, znaczki z pierwszej kolumny z brzegowymi uszkodzeniami nadruku, znaczki z błędami B1 i B2, znaczki z błędami gwarancja i oznaczenie Puchała.

Fi.21 ark.
Mi.21
3 500 PLN
Bid
70141

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest

Fi.21Ndwo
Mi.21DD
2 900 PLN
Bid
70142

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem nadrukiem podwójnym; normalnym i odwróconym na stronie gumowanej.

Fi.21Ndwo
Mi.21DD
3 500 PLN
Bid
70143

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
Bid
70144

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
Bid
70145

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.21No
Mi.21K
600 PLN
Bid
70146

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Jungjohann.

Fi.21No
Mi.21K
1 000 PLN
Bid
70147

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
Bid
70148

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
Bid
70149

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Puchała.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
Bid
70150

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
Bid
70151

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeŁ", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aB4
Mi.22b
40 PLN
Bid
70152

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
Bid
70153

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja eksperta PZF.

Fi.22aNo
Mi.22aK
190 PLN
Bid
70154

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
600 PLN
Bid
70155

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
Bid
70156

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
Bid
70157

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
Bid
70158

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.22b
Mi.22b
500 PLN
Bid
70159

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
320 PLN
Bid
70160

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki prawie niewidoczny ślad podlepki, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.22b
250 PLN
Bid
70161

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej w idealnym stanie, dolny lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", fotoatest.

Fi.22b B4
Mi.22b
2 000 PLN
Bid
70162

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22bB4
Mi.22b
1 600 PLN
Bid
70163

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z rzadkim błędem na poz.50 "TA w POCZTA obniżone i odgięte" (Fi.2400.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.22b B13
1 600 PLN
Bid
70164

1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22bB13
Mi.22b
1 600 PLN
Bid
70165

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
Bid