70126 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.20a Mi.20A |
| 120 PLN Bid | |
70127 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.20a Mi.20A |
| 250 PLN Bid | |
70128 |
1918 drugie wydanie lubelskie, ząbkowanie 12 3/4 z pozycji 20, gwarancja z opisem. | Fi.20a Mi.20a |
| 185 PLN Bid | |
70129 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz w bardzo dobry stan zachowania, ząbkowanie ZL12¾, gwarancja (oznaczone błędy; B1 i B2). | Fi.20a ark. Mi.20a |
| 10 000 PLN Bid | |
70130 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z rzadszym ząbkowaniem liniowym 11,5 i ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku (Fi.585.-), ładny stan zachowania, sygnowany Kronenberg, gwarancja, oznaczenie i skrócony atest Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20 |
| 450 PLN Bid | |
70131 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją 11½, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.20b Mi.20B |
| 400 PLN Bid | |
70132 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN Bid | |
70133 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.21 Mi.21 |
| 50 PLN Bid | |
70134 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Puchała. | Fi.21 Mi.21 |
| 25 PLN Bid | |
70135 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pół arkusza z nadrukami nowej wartości 3 hal. z poz. 1/45, znaczki z lewej kolumny z brzegowymi uszkodzeniami nadruku. | Fi.21 Mi.21 |
| 620 PLN Bid | |
70136 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN Bid | |
70137 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk. | Fi.21 |
| 50 PLN Bid | |
70138 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku - brzeg formy odbił się na znaczku, lekkie zmatowienie po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.21 |
| 80 PLN Bid | |
70139 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.100.-), sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.21 No |
| 80 PLN Bid | |
70140 |
1918 drugie wydanie lubelskie, arkusz znaczka za 3/15 hal. w bardzo dobrym stanie, znaczki z pierwszej kolumny z brzegowymi uszkodzeniami nadruku, znaczki z błędami B1 i B2, znaczki z błędami gwarancja i oznaczenie Puchała. | Fi.21 ark. Mi.21 |
| 3 500 PLN Bid | |
70141 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest | Fi.21Ndwo Mi.21DD |
| 2 900 PLN Bid | |
70142 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem nadrukiem podwójnym; normalnym i odwróconym na stronie gumowanej. | Fi.21Ndwo Mi.21DD |
| 3 500 PLN Bid | |
70143 |
| 240 PLN Bid | |
70144 |
| 200 PLN Bid | |
70145 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.21No Mi.21K |
| 600 PLN Bid | |
70146 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Jungjohann. | Fi.21No Mi.21K |
| 1 000 PLN Bid | |
70147 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN Bid | |
70148 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN Bid | |
70149 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Puchała. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN Bid | |
70150 |
| 60 PLN Bid | |
70151 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeŁ", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aB4 Mi.22b |
| 40 PLN Bid | |
70152 |
| 300 PLN Bid | |
70153 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja eksperta PZF. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 190 PLN Bid | |
70154 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 600 PLN Bid | |
70155 |
| 240 PLN Bid | |
70156 |
| 1 000 PLN Bid | |
70157 |
| 450 PLN Bid | |
70158 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 500 PLN Bid | |
70159 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 320 PLN Bid | |
70160 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki prawie niewidoczny ślad podlepki, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.22b |
| 250 PLN Bid | |
70161 |
| 2 000 PLN Bid | |
70162 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB4 Mi.22b |
| 1 600 PLN Bid | |
70163 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z rzadkim błędem na poz.50 "TA w POCZTA obniżone i odgięte" (Fi.2400.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.22b B13 |
| 1 600 PLN Bid | |
70164 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB13 Mi.22b |
| 1 600 PLN Bid | |
70165 |
| 1 000 PLN Bid | |