70166 |
| 500 PLN Bid | |
70167 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN Bid | |
70168 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 200 PLN Bid | |
70169 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B4 i B13). | Fi.22b ark. Mi.22b |
| 20 000 PLN Bid | |
70170 |
| 340 PLN Bid | |
70171 |
| 550 PLN Bid | |
70172 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukami odwróconymi stemplowane w Lublinie na całostce adresowanej do Lubartowa bez obiegu pocztowego, znaczek za 50 hal. z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", fotoatest Berbeka. | Fi.23No, 28No B10, 29No, Cp5 Mi.23K, 27K, 28K |
| 1 800 PLN Bid | |
70173 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN Bid | |
70174 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Puchała. | Fi.23a Mi.23A |
| 20 PLN Bid | |
70175 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem, ma pełne ząbkowanie, po prawej przy ząbku widoczny fragment sąsiedniego nadruku, sygnowany F.ENGL, gwarancja Schmutz. | Fi.23a |
| 200 PLN Bid | |
70176 |
| 300 PLN Bid | |
70177 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 900 PLN Bid | |
70178 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Wiatrowski. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 300 PLN Bid | |
70179 |
| 900 PLN Bid | |
70180 |
| 180 PLN Bid | |
70181 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z ząbkowaniem 12½:12¾, dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.1200.-), piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie ząbkowania Kwaśniewski, Falkowski. | Fi.23b B5 |
| 1 000 PLN Bid | |
70182 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN Bid | |
70183 |
| 80 PLN Bid | |
70184 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN Bid | |
70185 |
| 120 PLN Bid | |
70186 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Puchała. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN Bid | |
70187 |
1918 drugie wydanie lubelskie, brzegowe uszkodzenie nadruku, duże podlepki, gwarancja Puchała. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN Bid | |
70188 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal., z brzegowym uszkodzeniem nadruku po lewej, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, oryginalnie użyty w Lublinie (Fi.130.-), bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz. | Fi.24 MK |
| 100 PLN Bid | |
70189 |
| 1 900 PLN Bid | |
70190 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN Bid | |
70191 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 700 PLN Bid | |
70192 |
| 280 PLN Bid | |
70193 |
| 200 PLN Bid | |
70194 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, prawy z błędem krótsza litera Aw POLSKA", gwarancja i atest Wiatrowski. | Fi.24No B2 Mi.24K |
| 1 000 PLN Bid | |
70195 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN Bid | |
70196 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.25No Mi.25IK |
| 900 PLN Bid | |
70197 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN Bid | |
70198 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN Bid | |
70199 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z lekko obróconym i przesuniętym nadrukiem, jeden ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 80 PLN Bid | |
70200 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.25a Mi.25I |
| 70 PLN Bid | |
70201 |
| 70 PLN Bid | |
70202 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 20 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a Mi.25I B10 |
| 140 PLN Bid | |
70203 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN Bid | |
70204 |
| 30 PLN Bid | |
70205 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 24.2.19 do Wiednia, mieszana frankatura ze znaczkami wydania definitywnego, stempel cenzury wojskowej z Krakowa, gwarancja Schmutz. | Fi.25a, 73A |
| 5 000 PLN Bid | |