The auction will end on 02.12.2024
The auction ends in:

Current auction Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
70206

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal., prawy z błędem na poz.30 "brak liter TA" (Fi.780.-), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I 
480 PLN
Bid
70207

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie.

Fi.25aB10
Mi.25I
140 PLN
Bid
70208

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
Bid
70209

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
Bid
70210

1918 drugie wydanie lubelskie, arkusz znaczka za 45/80 hal. z nadrukiem w barwie czarnej w bardzo dobrym stanie, znaczki z ostatniej kolumny z brzegowymi uszkodzeniami nadruku, znaczki z błędami B9, B10, B12, B17, znaczki z błędami gwarancja i oznaczenie Puchała.

Fi.25a ark.
Mi.25I
4 800 PLN
Bid
70211

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
Bid
70212

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie niebieskoczarnej, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
300 PLN
Bid
70213

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie niebieskoczarnej, gwarancja i oznaczenie Jendroszek.

Fi.25b
Mi.25I
400 PLN
Bid
70214

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie niebieskoczarnej, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
300 PLN
Bid
70215

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
Bid
70216

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, bardzo silnie uszkodzonym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.10 "brak ZTA i prawej kreski" (Fi.600.-) w bardzo zaawansowanej fazie - w rzeczywistości "brak OCZTA", kilka pęknięć na gumie, gwarancja.

Fi.25b B9
Mi.25I 
480 PLN
Bid
70217

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami w barwie niebieskoczarnej, prawe znaczki z błędami "brak liter TA i ZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b B9+B10
Mi.25I
1 200 PLN
Bid
70218

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z błędem "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł" (Fi.1980.-), gwarancja Perzyński, z opisem Schmutz.

Fi.25b B10
Mi.25I 
1 200 PLN
Bid
70219

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
Bid
70220

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja.

Fi.25bB10
Mi.25I
650 PLN
Bid
70221

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
Bid
70222

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
Bid
70223

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja.

Fi.26No
Mi.25IIK
700 PLN
Bid
70224

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN
Bid
70225

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.27No
Mi.26K
300 PLN
Bid
70226

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
Bid
70227

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
Bid
70228

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 7.2.19 do Genewy, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
4 000 PLN
Bid
70229

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
70 PLN
Bid
70230

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
Bid
70231

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
250 PLN
Bid
70232

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 37 z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz.

Fi.27a B5
Mi.26
180 PLN
Bid
70233

1918 drugie wydanie lubelskie DĄBROWA in POL., oryginalnie kasowany znaczek za 50/60 hal. z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.200.-), gwarancja.

Fi.27a B5
Mi.26 
120 PLN
Bid
70234

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 16 z błędem "zniekształcone 50 i brak kropki po HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aBB5
Mi.26
240 PLN
Bid
70235

1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowa parka zabrudzona farbą drukarską, bardzo duża podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27aMK
Mi.26
180 PLN
Bid
70236

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.600.-), gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.27a No
Mi.26 
400 PLN
Bid
70237

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann.

Fi.27aNo
Mi.26K
700 PLN
Bid
70238

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak kropki po HAL", ciężkie podlepki, gwarancja Mikstein.

Fi.27aNo B5
Mi.24K
200 PLN
Bid
70239

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, ślad po zdjętej podlepce, gwarancja i oznaczenie.

Fi.27b
Mi.26
600 PLN
Bid
70240

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie niebieskoczarnej, gwarancja Berbeka i z opisem Schmutz.

Fi.27b
Mi.26
1 500 PLN
Bid
70241

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
50 PLN
Bid
70242

1918 drugie wydanie lubelskie, czysty znaczek za 50 hal. z przsunietym w górę nadrukiem i dodatkowo zaawansowanym błędem na poz.10 "brak liter ZTA i zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.28 B9
Mi.27
800 PLN
Bid
70243

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na prawych znaczkach "brak liter ZTA", dolny prawy znaczek z charakterystycznym małym A w POLSKA, lekko rozerwana perforacja pomiędzy znaczkami z błędami, gwarancja Jendroszek.

Fi.28 B10
Mi.27
1 100 PLN
Bid
70244

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka w bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B3, B12, 4xB9 i B10).

Fi.28 ark.
Mi.27
10 000 PLN
Bid
70245

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja.

Fi.28B9
Mi.27
400 PLN
Bid