The auction will start on 15.11.2024

Auction 120. Polish People's Republic 1952-1989

47057

1964 IV Zjazd PZPR, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy górny z błędem "ciało obce w cyfrze6 nominału"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1351 B
Mi.1499
80 PLN
47058

1964 IV zjazd PZPR, znaczek bez druku barwy czarnej, gwarancja Walocha.

Fi.1351MK1
Mi.1499F
800 PLN
47059

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 ""kokardka" za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
120 PLN
47060

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
100 PLN
47061

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513
120 PLN
47062

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1365 ark.
Mi.1513
50 PLN
47063

Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5)
Mi.1513
60 PLN
47064

Fi.1365B5
20 PLN
47065

Fi.1365s
Mi.1513
20 PLN
47066

Fi.1375 B1
Mi.1513
10 PLN
47067

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.1378 ark.
Mi.1526
50 PLN
47068

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379 ark.
Mi.1529
50 PLN
47069

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz sprzedażny.

Fi.1380 ark.
Mi.1527
80 PLN
47070

1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny zagięty przez dwie perforacje.

Fi.1381 ark.
Mi.1529
50 PLN
47071

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
47072

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA.

Fi.1387+Pw2B1
Mi.1536
15 PLN
47073

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1387+Pw2B1
Mi.1536
20 PLN
47074

Fi.1387+Pw2B1
25 PLN
47075

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1392-403 ark.
Mi.1541-52
550 PLN
47076

1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych na dolnym rzędzie.

Fi.1404-11 ark.
Mi.1553-60
500 PLN
47077

1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych wzdłuż ostatniego rzędu.

Fi.1404-11 ark.
Mi.1553-60
650 PLN
47078

1964 badanie kosmosu, pojedyncza frankatura znaczka za 5,60 na liście lotniczym z Jawora do Argentyny.

Fi.1410
Mi.1559
30 PLN
47079

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
47080

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
47081

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
47082

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
47083

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok stemplowany.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
47084

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
47085

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
60 PLN
47086

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
47087

1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-)

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
60 PLN
47088

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 4 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
70 PLN
47089

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne, gwarancja.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
160 PLN
47090

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", dodatkowo znaczki 1 i 4 z napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 intensywnie czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
120 PLN
47091

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
90 PLN
47092

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
110 PLN
47093

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
47094

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
47095

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
160 PLN
47096

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN