The auction will start on 15.11.2024

Auction 120. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
46937

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.1267-9 ark.
Mi.1415-7
200 PLN
46938

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416
30 PLN
46939

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
46940

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr, lewy z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
46941

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, kasowany okolicznościowo narożny znaczek za 60 gr. z błędem na poz.1 "0 uszkodzone z lewej" i pustopolem na górze.

Fi.1268 B4 Pw
Mi.1416 Zf
50 PLN
46942

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416
15 PLN
46943

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
46944

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268B2
Mi.1416
20 PLN
46945

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
46946

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 6 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1270 B1
Mi.1418
40 PLN
46947

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 40 gr. z podklejeniem fragmentu arkusza na marginesie.

Fi.1270-5 ark.
Mi.1418-23
500 PLN
46948

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótsza stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
46949

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418
25 PLN
46950

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
46951

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz. "duża biała plama za GR i kropka w cyfrze 9", gwarancja.

Fi.1273 B
Mi.1421
60 PLN
46952

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
46953

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

Fi.1278 ark.
Mi.1426
80 PLN
46954

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, dwie unikalne parki pionowe niedawno skatalogowanych ciętych znaczków za 40 i 60 gr. wydrukowanych na bezdrzewnym białym papierze o grubości 0,10 mm, inne nominały nie są znane jako cięte; górny margines znaczka za 40 gr. jest poziomo zgięty poza rysunkiem, a lewa krawędź górnego znaczka za 60 gr. ma przywarcie poza rysunkiem, poza tym wszystkie cztery zachowane są w dobrym stanie z prawdziwą i nienaruszoną gumą, bez podlepek ani ich śladów, znaczki za 40 gr. fotoatest Schmutz, znaczki za 60 gr. gwarancja i fotoatest Petriuk.

Fi.1278 nz, 1279 nz
Mi.1426 U, 1427 U
24 000 PLN
46955

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa szara do góry powodująca powstanie efektu podwójnego samolotu, gwarancja eksperta PZF.

Fi.1279
Mi.1427
55 PLN
46956

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, narożna parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem na poz.20 "rozdwojony czub orła", gwarancja.

Fi.1279 B1
Mi.1427
200 PLN
46957

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
50 PLN
46958

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1279B1
Mi.1427
100 PLN
46959

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
35 PLN
46960

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
30 PLN
46961

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1279B2
Mi.1427
35 PLN
46962

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
46963

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja eksperta PZF.

Fi.1279MK
Mi.1427
50 PLN
46964

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
50 PLN
46965

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
46966

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z nadrukiem przesuniętym do góry wychodzącym poza obrys obrazka znaczka, gwarancja Walocha.

Fi.1286MK
Mi.1434
180 PLN
46967

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, komplet dwóch znaczków z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie - arkusz zawierał tylko 20 znaczków, rzadko oferowane, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Więcław.

Fi.1286Np, 1287Np
Mi.1434DD, 1435DD
8 000 PLN
46968

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1435
40 PLN
46969

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1287 B2
Mi.1435
50 PLN
46970

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
25 PLN
46971

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
20 PLN
46972

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
15 PLN
46973

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
46974

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolami na górnym marginesie i nazwą wydania.

Fi.1288
Mi.1436
35 PLN
SOLD
46975

1963 zdobywanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie.

Fi.1289-98 ark.
Mi.1437-46
400 PLN
46976

1963 zdobywanie kosmosu, prawy dolny znaczek z błędem "dodatkowy obiekt", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1289B
Mi.1437
110 PLN
SOLD