Auction 118. Town postage 1914-1918

14062

1918 Żarki, seria II wydania, gwarancja Schmutz.

Fi.7-9
350 PLN
14063

1918 Żarki, seria drugiego wydania, gwarancja Mikstein.

Fi.7-9
250 PLN
14064

1918 Żarki, seria drugiego wydania w czworoblokach, gwarancja Schmutz.

Fi.7-9
1 200 PLN
14065

1918 Żarki, III wydanie, seria czysta (Fi.360.-), piękny stan zachowania, przedwojenna sygnatura, gwarancja.

Fi.7-9
320 PLN
14066

1919 Chęciny, seria ząbkowana, rzadka jako kasowana.

Fi.1-8B
160 PLN
14067

1919 Chęciny, seria ładnie i czytelnie kasowana, w tej formie naprawdę rzadka, ładny stan zachowania.

Fi.1-8B
250 PLN
14068

1919 Chęciny, seria kasowana unarodowionym datownikiem austro-węgierskiej poczty polowej, rzadsze od znaczków czystych; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1-8B
240 PLN
14069

1919 Chęciny, marginesowa seria czysta w czworoblokach i co rzadkie, z pełną oryginalną gumą bez podlepek, ani ich śladów, naturalne ślady pędzla i fałdy po ręcznym nakładaniu gumy.

Fi.1-8B
480 PLN
14070

1919 Chęciny, czysty marginesowy znaczek za 4 hal. bez perforacji pionowej po lewej.

250 PLN
14071

1919 broszura autorstwa M. Steina o znaczkach poczty miejskiej w Warszawie, 12 stron, sama okładka w słabym stanie.

100 PLN
14072

1980 książka autorstwa Stefana Petriuka o poczcie miejskiej w Warszawie w latach 1915 - 1918 w języku niemieckim, 90 stron, ilustracje.

90 PLN