The new auction will start soon

Auction 113. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
19856

1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2856
Mi.3004
50 PLN
19857

1985 koperta podziemnej poczty Solidarności.


20 PLN
19858

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


30 PLN
19859

1985 seria poczty podziemnej Solidarności regionu Śląsko - Dąbrowskiego upamiętniające ofiary "procesu szesnastu"w Moskwie na Łubiance.


65 PLN
19860

1985 koperta podziemnej poczty Solidarności.


15 PLN
19861

1985 kartka poziemnej poczty Solidarności z Krakowa z okazji protestu głodowego.


35 PLN
19862

1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
19863

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
45 PLN
19864

1986 Kometa Halley,a, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, boczne marginesy zgięte pionowo.

Fi.2866-67
Mi.3014-15
100 PLN
19865

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste (Fi.48.-).

Fi.2881-84
Mi.3029-32
40 PLN
19866

1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
150 PLN
19867

1986 poczet królów polskich, marginesowy znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją pionową wchodzącą na rysunek znaczka.

Fi.2918MK
Mi.3066
70 PLN
19868

1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN".

Fi.bl.19B1
Mi.Bl.99 
20 PLN
19869

1986-94 poczet królów i książąt polskich, zestaw znaczków wydań z różnych roczników.


120 PLN
19870

1987 POSTED ON HIGH SEA - widokówka z Karaibów, nadana 16-04 w Hawanie, opłacona polskim znaczkiem oznaczona dwoma stempelkami POSTED ON HIGH SEA s/y "Jan z Kolna", umożliwiającym marynarzom i żeglarzom wysyłkę z portów morskich przesyłek ofrankowanych znaczkami kraju z którego pochodziła jednostka pływająca, dodatkowe stempelki: POLISH YACHTING ASSOCIATION s/y "Jan z Kolna"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2832
Mi.2980
40 PLN
19871

1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
55 PLN
19872

1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.238,60).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
170 PLN
19873

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u dołu, czyste.

Fi.2940
Mi.3088
20 PLN
19874

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera k W Polska".

Fi.2951, 2952B1
Mi.3099, 3100
10 PLN
19875

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek, czyste.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
19876

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 3 arkusze: odmiana z numerem po prawej stronie, z numerem przesuniętym ku środkowi i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III
Mi.3099-100
120 PLN
19877

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, parka znaczków za 15 i 45 zł, znaczek za 45 zł z błędem w 1 sektorze na poz.6 "uszkodzona litera k w Polska"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.2952 B1
Mi.3100
20 PLN
19878

1987 Wojna obronna 1939 roku, znaczek z błędem "brak połowy kreski w drugim N w OBRONNA".

Fi.2965B1
Mi.3113
10 PLN
19879

1987 Wojna Obronna 1939 r. (IV), znaczek za 15 zł z błędem na poz.1 "uszkodzona litera I w nazwisku WRÓBLEWSKI"; gwarancja.

Fi.2967 B1
Mi.3115
40 PLN
19880

1987 sportowe sukcesy Polaków, znaczek z silnie przesuniętą w pionie perforacją poziomą, ładny narożnikowy egzemplarz doskonale prezentujący błąd.

Fi.2972MK
Mi.3120
300 PLN
19881

1987 baśnie Andersena, dolny prawy znaczek z błędem "dodatkowy płatek obok korony", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2981 B2
Mi.3129
40 PLN
19882

1987 baśnie Andersena, znaczek z błędem "dwie śnieżynki pod DANMARK", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2981B1
Mi.3129
18 PLN
SOLD
19883

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
19884

1987 Poczet królów i książąt polskich - Bolesław Chrobry, znaczki z przywieszkami i pustopolami we wszystkich chyba możliwych kombinacjach.

Fi.2983
Mi.3131
60 PLN
SOLD
19885

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
19886

1987 poczet królów polskich, parka znaczków z drukiem ramki przesuniętym w LEWO - ramka zachodzi na druk stalorytu. Oznaczenie według katalogu Fischera - MK 1.

Fi.2983 MK1
Mi.3131
300 PLN
19887

1987 poczet królów polskich, znaczek z przesunietym drukiem ramki w PRAWO (staloryt pozostaje właściwie scentrowany w stosunku do ząbkowania). Błąd pokazał się kilka lat temu, obecnie rzadko oferowany. Do specjalizacji wydania.

Fi.2983 MK2
Mi.3131
300 PLN
19888

1987 Poczet królów i książąt polskich (II) - Bolesław Chrobry znaczki z przywieszkami i pustopolami: z lewej i prawej strony, znaczek między przywieszkami i przywieszka między znaczkami (Fi.60.-).

Fi.2983 Pw
Mi.3131
50 PLN
19889

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok na kopercie, skasowany okolicznościowo 08.06.87 w Warszawie.

Fi.bl.88
Mi.Bl.102
300 PLN
19890

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
100 PLN
19891

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
100 PLN
19892

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
120 PLN
19893

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok stemplowany.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
120 PLN
19894

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
100 PLN
19895

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok idealnie skasowany 1987 08 06 stemplem okolicznościowym w Warszawie, pełna oryginalna guma, doskonały stan zachowania.

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
400 PLN