25993 |
1947 Kultura Polska (II) - 5 zł, blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N1.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czysty. | Fi.423A Mi.458B |
| 30 PLN | |
25994 |
1947 Kultura Polska (I) - 5 zł nieząbkowane parka pionowa blok legitymacyjny z oznaczeniem najrzadszego walca, którym drukowano ten znaczek N.1.W.I. (5100 arkuszy) - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, słabszy stan zachowania. | Fi.423A Mi.458B |
| 400 PLN | |
25995 |
1947 Kultura Polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.423A |
| 30 PLN | |
25996 |
1947 Kultura polska (I + II), 5 zł + 20 zł - frankatura dwukolorowa, miejscowy list polecony przesłany 16.6.48 w miejscowości Starachowice-Wierzbnik, stempelek polecenia, na odwrocie kasownik odbiorczy z 17.6; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.423A, 436A Mi.458B, 470B |
| 30 PLN | |
25997 |
| 10 PLN | |
25998 |
1947 Kultura polska (I), 5 zł + 20 zł - frankatura dwukolorowa, list polecony, wysłany 18.8 z miejscowości Sędziszów k.Ropczyc do Warszawy, kasownik odbiorczy. | Fi.423B, 427B Mi.458A, 462A |
| 20 PLN | |
25999 |
| 80 PLN | |
26000 |
1947 Kultura Polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.424A |
| 30 PLN | |
26001 |
1947 Kultura Polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.426A |
| 30 PLN | |
26002 |
1947 kultura polska, znaczek bez perforacji poziomej na górnym marginesie. | Fi.426B MK Mi.461A |
| 100 PLN | |
26003 |
| 150 PLN | |
26004 |
1947 Kultura Polska, narożny znaczek z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.427A |
| 30 PLN | |
26005 |
| 6 000 PLN | |
26006 |
1947 Kultura polska (I) - Adam Mickiewicz, narożna parka znaczków za 20 zł., blok legitymacyjny N.1.W.I. | Fi.427B Mi.460A |
| 60 PLN | |
26007 |
1947 Kultura Polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.427B Mi.462A |
| 25 PLN | |
26008 |
1947 wydanie z dopłata na Polski Czerwony Krzyż, marginesowa parka. | Fi.428 Mi.471 |
| 20 PLN | |
26009 |
1947 wydanie z dopłata na Polski Czerwony Krzyż, czworoblok. | Fi.428 Mi.471 |
| 50 PLN | |
26010 |
1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, oryginalnie kasowany znaczek za 5+5 zł., znaczki z dopłatą rzadko były używane pocztowo, gwarancja Krawczyk. | Fi.428 Mi.471 |
| 60 PLN | |
26011 |
1947 wydanie z dopłatą na PCK, narożnikowy znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.428 |
| 60 PLN | |
26012 |
1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, znaczek za 5+5 zł z błędem na poz.12 "czarna kropka pod ręką dziecka"; gwarancja. | Fi.428 B2 Mi.471 |
| 60 PLN | |
26013 |
1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, parka znaczków za 5+5 zł., lewy z błędem z poz.6 "dwie kreski pod lewym ramieniem krzyża", gwarancja z oznaczeniem Kalinowski. | Fi.428 B3 Mi.471 |
| 70 PLN | |
26014 |
1947 kultura polska, narożna parka z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.429A Mi.463B |
| 30 PLN | |
26015 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.429A Mi.463B |
| 30 PLN | |
26016 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.429A Mi.463B |
| 15 PLN | |
26017 |
1947 Kultura polska (II) - J.Matejko, J.Malczewski, J.Chełmoński, narożna parka znaczków za 1 zł., blok legitymacyjny N.2.W.II. | Fi.429B Mi.463A |
| 30 PLN | |
26018 |
1947 Kultura Polska, parka znaczków z numerem walca na marginesie. | Fi.429B Mi.463A |
| 30 PLN | |
26019 |
| 30 PLN | |
26020 |
| 20 PLN SOLD | |
26021 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.429B Mi.463A |
| 25 PLN | |
26022 |
| 180 PLN | |
26023 |
| 240 PLN | |
26024 |
1947 Kultura polska (II) - J.Matejko, J.Malczewski i J.Chełmoński, narożna parka znaczków za 1 zł., blok legitymacyjny N.2.W.II. | Fi.429B Mi.463A |
| 30 PLN | |
26025 |
1947 kultura polska, parka makulaturowa z drukiem na pomarszczonym papierze, gwarancja i opis. | Fi.429B MK Mi.463A |
| 80 PLN | |
26026 |
1947 kultura polska, makulaturowa parka z drukiem na pomarszczonym papierze, gwarancja i opis. | Fi.429MK Mi.463A |
| 90 PLN | |
26027 |
1947 Kultura Polska (II) - brat Albert, czworoblok legitymacyjny znaczków za 2 zł. w intensywnym kolorze pomarańczowym, drukowany z walca N.2 W.IV - oznaczenie znajduje się przed 91 i za 100 znaczkiem w arkuszu; co bardzo rzadkie z podwójnym "abklatschem" części rysunku i oznaczeń walca, nie jest gwarantowany gdyż będzie eksponowany od strony gumy i nie był fałszowany. | Fi.430 Mi.464 |
| 900 PLN | |
26028 |
1947 kultura polska, narożna parka z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.430A Mi.464B |
| 30 PLN | |
26029 |
1947 kultura polska, znaczek makulaturowy ze pionową smugą farby, prawie dokładnie przez środek twarzy brata Alberta, gwarancja Wiatrowski. | Fi.430A MK Mi.464B |
| 90 PLN | |
26030 |
| 50 PLN | |
26031 |
1947 Kultura Polska (II) - Brat Albert, znaczek za 2 zł z błędem na poz.2 "kropka na czole", gwarancja Krawczyk. | Fi.430B B2 Mi.464A |
| 40 PLN | |
26032 |
1947 Kultura polska (II), Fryderyk Chopin 3 zł - frankatura pojedyncza, karta pocztowa wysłana 19.10 z Obornik do Chęcin. | Fi.431B Mi.465A |
| 20 PLN SOLD | |